Oferta, ćwiczenia, zabiegi Kobieta i Matka Recepcja, poczekalnia Kobieta i Matka Gabinet konsultacyjny Kobieta i Matka Oferta, ćwiczenia, zabiegi Kobieta i Matka Oferta, ćwiczenia, zabiegi Kobieta i Matka Oferta, ćwiczenia, zabiegi Kobieta i Matka Recepcja, poczekalnia Kobieta i Matka Recepcja, poczekalnia Kobieta i Matka Recepcja, poczekalnia Kobieta i Matka Kobieta i Matka Centrum ginekologii, medycyny estetycznej i laktacji - logo

Informacje ogólne o Centrum Kobieta i Matka

W Centrum Kobieta i Matka oferujemy kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Dla każdej z naszych pacjentek, którymi najczęściej są zabiegane i zapracowane mamy, tworzymy indywidualny program terapeutyczny, zgodnie z którym wykonujemy wybrane zabiegi.

Proponujemy cały szereg niechirurgicznych zabiegów odmładzających, rewitalizujących i odżywczych. Poprawiamy mankamenty skóry twarzy i ciała, w tym blizny pooperacyjne, pourazowe, potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki. Likwidujemy nadmiar miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, modelujemy sylwetkę. Przeprowadzamy zabiegi mikropigmentacji medycznej, w obrębie skóry, w którym brakuje naturalnego barwnika.

Ponadto dbamy o estetykę i prawidłową funkcjonalność zewnętrznych narządów płciowych i pochwy, co często warunkuje satysfakcję z życia intymnego. Oprócz świadczeń poprawiających wygląd oraz zdrowie skóry i okolic intymnych gwarantujemy opiekę konsultanta laktacyjnego oraz porady dietetyczne, psychologiczne i logopedyczne.

Profesjonalną opiekę w naszej placówce zapewnia doskonale wykwalifikowany zespół medyczny. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentek, dlatego wszystkie zabiegi medyczne wykonują u nas tylko i wyłącznie lekarze. - Współpracujemy z lekarzami, których ogromna wiedza i wiloletnie doświadczenie poparte są prestiżowymi certyfikatami. Do zabiegów wykorzystujemy najlepszej jakości preparaty medyczne. Dysponujemy nowoczesną aparaturą lekarską, wśród której znajdują się m.in. systemy laserowe i urządzenie do mikropigmentacji medycznej.

Dodatkowym atutem naszego Centrum jest komfortowa atmosfera towarzysząca wizytom, co jest zapewne wypadkową kilku przyczyn. Po pierwsze wynika to z miłej, życzliwej i fachowej obsługi; po drugie z możliwości pozostawienia dziecka pod bezpłatną opieką opiekunki podczas poddawania się zabiegom, czy podczas odbywania konsultacji; po trzecie z faktu, że wnętrza placówki są urządzone z dużym wyczuciem smaku, co potęguje u odwiedzających pozytywne wrażenia estetyczne. 

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Każdy zabieg wykonywany u nas przeprowadzany jest według najnowszych światowych standardów medycznych. Bezpieczeństwo procedur medycznych zagwarantowane jest nie tylko przez posiadającą duży zasób wiedzy i doświadczenia kadrę medyczną, lecz również przez stosowanie wysokiej jakości produktów oraz nowoczesnych urządzeń. Dysponujemy zapleczem sprzętowym, którego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzona jest wieloma badaniami klinicznymi. Wśród wykorzystywanych przez nas urządzeń znajdują się między innymi:

 • Laser frakcyjny ablacyjny CO2 o długości fali 10 600 nm – pozwalający na głęboką odbudowę włókien kolagenowych i stymulację ich namnażania, a tym samym na długotrwałe ujędrnienie skóry; poza tym pozwalający na zminimalizowanie blizn i rozstępów oraz przebarwień,
 • Laser frakcyjny nieablacyjny o długości fali 1410 nm- pozwalający na szybką poprawę kondycji skóry, wzrost napięcia włókien kolagenowych, bez długotrwałego procesu rekonwalescencji pozabiegowej,
 • Laser stosowany w zabiegach ginekologii estetycznej – laser frakcyjny ablacyjny CO2 z głowicą dopochwową,
 • Dermapen™ – pozwalający na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry poprzez  automatyczne nakłuwanie jej pulsującymi igłami. Zabieg mezoterapii wykonany przy pomocy tego urządzenia w wielu przypadkach jest bardziej komfortowy dla pacjentki, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod,
 • Urządzenie do mikropigmentacji medycznej – stosowane m.in. w zabiegach zmniejszających widoczność blizn, w długoterminowym kamuflowaniu odbarwień, wizualnym odtworzeniu brodawki sutka czy linii włosów i brwi.

Udogodnienia dla pacjentów

Stworzyliśmy miejsce, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Naszym pacjentkom zapewniamy dyskrecję i komfortowe warunki podczas każdego etapu wizyty. Dysponujemy licznymi udogodnieniami, wśród których znajdują się m.in.:

 • Eleganckie i komfortowe wnętrza – gwarantujące pacjentkom swobodę i wygodę zarówno podczas oczekiwania na wizytę, jak i w trakcie trwania zabiegu.
 • Przyjazna sala zabaw dla dziecka – w której doświadczony opiekun bezpłatnie spędzi czas z dzieckiem, umożliwiając skorzystanie z zabiegów zapracowanym i zabieganym mamom.
 • Promocje – systematycznie organizowane przez nas akcje promocyjne pozwalają na skorzystanie z większej ilości zabiegów w bardziej atrakcyjnej ofercie cenowej.
 • Możliwość umówienia domowej wizyty konsultanta laktacyjnego.
 • Dogodny sposób płatności – gotówką lub kartą.
 • Bezpłatny parking – znajdujący się przy budynku naszego Centrum oraz przy sąsiadującym Warszawskim Centrum Handlowym Klif.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Kobieta i Matka

Jesteśmy dumni, że świadczone przez nas usługi opierają się na światowych standardach medycznych. Miernikiem naszego sukcesu jest z dnia na dzień powiększające się grono kobiet i mam, które zaufały naszym specjalistom. Ich zadowolenie i wdzięczność ma dla nas wartość priorytetową.

O naszym profesjonalizmie świadczy również fakt, że informacje o naszej działalności pojawiają się w mediach. Jako przykład może służyć audycja Radia Kolor, czy program TLC „Seks bez tajemnic” z udziałem współpracującej z nami specjalistki medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Na wielu portalach internetowych i w internetowech serwisach informacyjnych, w tym na stronie www.zwierciadło.pl, można znależć pisane przez nią artykuły o tematyce medycznej.

Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka Gabinet Kobieta i Matka