poniedziałek
12:00 - 18:00
wtorek
12:00 - 18:00
środa
12:00 - 18:00
czwartek
12:00 - 18:00
piątek
12:00 - 18:00
sobota
12:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Dedykujemy nasze usługi kobietom, które chcą zadbać o zdrowie i kompleksowo poprawić wygląd swojego ciała.  W ofercie Centrum znajduje się cały szereg zabiegów ginekologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Oferujemy procedury likwidujące zmarszczki (na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach), poprawiające owal twarzy, kształt policzków, nosa, i powiększające usta. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w redukcji obrzęków i cieni pod oczami, stosują sprawdzone techniki minimalizujące cellulit i rozstępy oraz likwidujące nadmiar miejscowego nagromadzenia się tkanki tłuszczowej (lipoliza nieinwazyjna – Maximus/Aqualix). Nasze propozycje to m.in. peelingi medyczne, zabiegi mezoterapii (również skóry głowy) oraz laseroterapia (laser frakcyjny CO2, laser Palomar Emerge, laser diodowy LightSheer).

Ponadto dbamy o zdrowie i estetyczny wygląd kobiecych okolic intymnych. Coraz bardziej popularnymi zabiegami ginekologii estetycznej wśród naszych pacjentek są m.in.: laserowe wspomaganie leczenia nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy, modelowanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym i powiększanie punktu 'G', lipoliza wzgórka łonowego – Maximus TriLipo.

Pomagamy wszystkim kobietom, a w tym matkom, które po przebytej ciąży mogą skorzystać z odmładzających zabiegów ginekologicznych, zabiegów mezoterapii wspomagających odbudowę struktury zniszczonych włosów, poza tym z zabiegów redukujących tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy oraz redukujących blizny krocza i blizny po cięciu cesarskim.

Nasza oferta to także porady dietetyczne i laktacyjne oraz zabiegi kosmetyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem, w którym wyszczególnione zostały wszystkie wykonywane przez nas procedury i zabiegi.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Kobieta i Matka Centrum Ginekologii, Medycyny Estetycznej i Laktacji jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska