poniedziałek
12:00 - 18:00
wtorek
12:00 - 18:00
środa
12:00 - 18:00
czwartek
12:00 - 18:00
piątek
12:00 - 18:00
sobota
12:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Centrum Kobieta i Matka

Zdecydowanie największym atutem naszej kliniki jest współpracująca ze sobą doświadczona kadra medyczna. Wśród naszych specjalistów znajdują się lekarze, w tym dr Marta Mączka, specjalizująca się w zabiegach ginekologii estetycznej i medycynie estetycznej. Jej praktyczną wiedzę potwierdzają certyfikaty wydane m.in. przez Europejskie Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej „Fenice”, Medical Aesthetics Academy, ITP Medical Company oraz Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej Dermed i  inne ośrodki Anti-Aging.

Ponadto do Państwa dyspozycji oddajemy psychologa, logopedę, dietetyka oraz Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska