Konsultacja alergologiczna Mińsk Mazowiecki i okolice

Synonimy: konsultacja u alergologa, konsultacja u specjalisty alergologa, alergolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Mińsku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja alergologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Mińska Mazowieckiego. Konsultacja alergologiczna można przeprowadzić m.in. w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (39 km od Mińska Mazowieckiego) w cenie 170 zł lub w Krajmed Centrum Medyczne w Warszawie (39 km od Mińska Mazowieckiego) gdzie cena za konsultacja alergologiczna wynosi 180 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja alergologiczna w Mińsku Mazowieckim?

Usługa konsultacja alergologiczna w Mińsku Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez alergologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska