Konsultacja chirurgiczna profesorska Warszawa

Synonimy: konsultacja chirurgiczna u profesora, chirurg profesor wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja chirurgiczna profesorska w Warszawie?

Konsultacja chirurgiczna profesorska Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Chirurg jest specjalistą, zajmującym się leczeniem operacyjnym. Zgłaszają się do niego osoby z różnego rodzaju schorzeniami m.in. onkologicznymi, urologicznymi czy chorobami naczyń krwionośnych. Podczas przeprowadzania konsultacji lekarz diagnozuje pacjenta, ustala polecane metody leczenia oraz kwalifikuje go do operacji. Specjalista omawia też przeciwskazania do zabiegu, możliwości zastosowania znieczulenia oraz możliwe efekty planowanej operacji. Szczególnie wysoko cenione są konsultacje, przeprowadzane przez lekarza specjalistę z tytułem naukowym profesora.

Do kogo w Warszawie można udać się na konsultację chirurgiczną profesorską?

Konsultacja chirurgiczna profesorska może zostać przeprowadzona u prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Paśnika z Warszawy. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystywania małoinwazyjnych technik laparoskopowych w operacjach na przewodzie pokarmowym, specjalizuje się także w diagnostyce i zabiegach z zakresu endokrynologii, hematologii i bariatrii. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Jest autorem rozdziału dotyczącego chirurgicznego leczenia otyłości w podręczniku „Chirurgia laparoskopowa", a także członkiem wielu stowarzyszeń, zrzeszających lekarzy specjalistów, m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich, International Federation for The Surgery of Obesity and Metbolic Disorders oraz European Assotiation for Endoscpic Surgery.

Prof. Mario Igor Rosello z Warszawy, który także ma w swojej ofercie konsultacje chirurgiczne profesorskie, jest specjalistą chirurgiem ręki oraz ortopedą. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Genui. Posiada Europejski Dyplom z dziedziny Chirurgii Ręki, nadany przez Federację Europejskich Towarzystw Chirurgii Ręki. Jest autorem podręcznika „Rehabilitacja ręki" oraz członkiem Włoskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki i Krajowej Rady Włoskiego Towarzystw Chirurgii Ręki.

Konsultację chirurgiczną profesorską można odbyć także u prof. dr hab. Sławomir Nazarewskiego z Warszawy. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej i transplantologii klinicznej. Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Nagrody Polskiego Przeglądu Chirurgicznego oraz Srebrnego Krzyż Zasługi za wkład w rozwój polskiej transplantologii. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Chirurgiczna konsultacja profesorska w Warszawie tańsza niż w Londynie

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Za konsultację chirurgiczną profesorską w klinice Dr. Schendel Plastic Surgery z Kalifornii (USA) trzeba zapłacić 600 dolarów amerykańskich (ok. 2 300 zł), natomiast w Warszawie ta usługa kosztuje ok. 300 zł.

Konsultacja chirurgiczna profesorska - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 160 zł do 350 zł
  • Kraków od 200 zł do 250 zł
  • Wrocław od 200 zł do 450 zł
  • Bydgoszcz od 200 zł
  • Lublin od 160 zł
  • Sosnowiec od 200 zł
  • Jelenia Góra od 200 zł
  • Będzin od 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja chirurgiczna profesorska w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna profesorska w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska