Konsultacja chirurgiczna

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja chirurgiczna - informacje

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

W Polsce prawie w każdym mieście, gdzie jest lokalna przychodnia bądź szpital, pacjent może skorzystać z konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej. W niektórych miastach działają także prywatne gabinety. Lekarze chirurdzy w takich placówkach medycznych podejmują się na miejscu różnorodnych drobnych zabiegów czy wykonują te z chirurgii jednego dnia. 

Konsultacje z polskimi chirurgami ogólnymi

W Ostrowcu Świętokrzyskim na konsultacje z chirurgii ogólnej pacjent może się udać dr. Artura Kućmy, specjalisty chirurgii ogólnej. Prowadzi on od 1992 roku Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Chirurgiczną, gdzie z zakresu chirurgii ogólnej pan doktor usuwa znamiona skórne, odciski czy pajączki naczyniowe. Pacjent może tutaj także poddać się zabiegowi usunięcia tatuażu czy wszyciu esperalu. Dr Kućma specjalizację z chirurgii ogólnej I stopnia posiada od 1988 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej CM UJ w Krakowie. 

Multimed to Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Oświęciumiu, gdzie działa Poradnia Chirurgiczna świadcząca usługi z zakresu tzw. malej chirurgii oraz leczenia chorób m.in. wrzodowych, drobnych urazów czy oparzeń. Na wizycie konsultacyjnej przyjmuje tutaj dr Jan Błoch, specjalista chirurgii ogólnej od 1992 roku, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojskowej Służbie Zdrowia w latach 1983-1992 oraz w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Pan doktor przeprowadza m.in. drobne zabiegi chirurgiczne.

Głogowski Szpital Powiatowy udzieli konsultacji z zakresu chirurgii w swojej Poradni Chirurgii Ogólnej pacjentom wymagającym opieki pooperacyjnej a innych zakwalifikuje do leczenia szpitalnego. Lekarz chirurg w ramach wizyty wykona zabiegi "małej chirurgii" lub skieruje na badania np. do pracowni tomografii komputerowej, gdzie badania przeprowadzane są wielorzędowym aparatem TK. Wśród specjalistów chirurgii ogólnej, przyjmujących w przychodni wymienić można dr. Marka Waligórę, specjalistę chirurgii ogólnej, którym jest od 1981 roku (I stopień specjalizacji oraz II w roku 1986). 

W Olsztynie w Poliklinice MSW pacjentów na konsultacje chirurgiczne przyjmie, w Poradni Chirurgii Ogólnej, dr Krzysztof Jacyna, specjalista chirurgii ogólnej, który to tytuł I stopnia uzyskał w 1996 roku, a II stopnia w roku 2000. Innym chirurgiem, z którym spotka się tutaj pacjent jest dr Bartłomiej Biedziuk, specjalista chirurgii ogólnej od 2012 roku. Po diagnozie chory, w razie potrzeby, zostanie poddany małym zabiegom chirurgicznym lub skierowany na odział szpitalny Polikliniki do Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej na operacje nowoczesnymi metodami, m.in. cholecystektomię laparoskopową. 

Centrum Medyczne Rokitek w Sandomierzu świadczy usługi medyczne z chirurgii ogólnej w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Pacjenci tutaj po konsultacji medycznej z chirurgiem są poddawani operacjom, np. żylaków kończyn dolnych, żylakom odbytu czy przepukliny. W poradni przyjmie pacjentów i zabiegi wykona dr Krzysztof Czerwonka, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pan doktor specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał w 1999 roku. Innym lekarzem tutaj jest dr Cezary Sawulski, specjalista chirurgii ogólnej - II stopnia od 1998 roku oraz doktor nauk medycznych od 2003.

 Również, obok innych usług medycznych, zabiegi chirurgiczne w ramach chirurgii jednego dnia proponuje Przychodnia Med-Alko mieszcząca się w Koninie. Tutaj po konsultacji chirurgicznej pacjent będzie poddawany drobnym zabiegom, np. wycięciu lub wymrażaniu aparatem kriochirurgicznym znamion czy kaszaków oraz operacjom guzów sutka i przepuklin. Zabiegi i operacje wykona dr Przemysław Nowicki, specjalista chirurgii ogólnej, II stopnia od 2001 roku oraz dr Arkadiusz Radziszewski, specjalista chirurgii ogólnej, który to tytuł II stopnia uzyskał w 1996 roku.

Ceny polskich i zagranicznych konsultacji chirurgicznych

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

 W Polsce konsultacje chirurgiczne wahają się w granicach od 80 do 150 zł. Za granicą jest to wydatek rzędu £80 w Phoenix Private Medical Clinic Watford a także £40 w Med-Pol Medical Center w Londynie.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 270 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
 • Szczecin od 120 zł do 250 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Białystok od 120 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Autor: