Konsultacja chirurgiczna Białystok

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Konsultacja chirurgiczna Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Renew Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Renew Medycyna Estetyczna

Każde leczenie zabiegowe poprzedza konsultacja chirurgiczna, podczas której lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad w celu rozpoznania choroby na podstawie objawów oraz przedstawionych przez pacjenta badań. W trakcie wizyty wykonywane jest także rozpoznanie przedmiotowe, które w zależności od kwalifikacji obejmuje obszar diagnozowany i / lub badania ogólne (ciśnienie, tętno), niezbędne do ustalenia dalszego postępowania.

Konsultacja z chirurgiem – gdzie zaplanujemy leczenie zabiegowe w Białymstoku?

Rodzice dzieci z naczyniakami wczesnodziecięcymi mogą skorzystać z konsultacji chirurgicznych w Klinice Chirurgii Dziecięcej UM, podczas których specjalista chirurg wstępnie kwalifikuje dziecko do leczenia zarówno miejscowego, małoinwazyjnego bądź – w zależności od wskazań – chirurgicznego, ustalając termin przyjęcia do Kliniki. Procedura realizowana jest w Poradni Chirurgicznej lub Neurochirurgicznej UDSK. Postępowanie w przypadku zabiegu obejmuje również konsultacje pooperacyjne, które chirurg ustala w dniu wypisu. Klinika należy do struktur Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa, a jej zakres działania obejmuje leczenie chorych dzieci, szkolenie studentów i lekarzy oraz pracę naukową.

Konsultacja chirurgiczna, porada oraz kwalifikacja do zabiegów to także zakres świadczeń lek. med. Krzysztofa Kobusa. Specjalista chirurgii ogólnej, chirurg naczyniowy i lekarz medycyny estetycznej jest członkiem m. in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, od 2013 r. specjalizując się w chirurgii naczyń i transplantacji. W ramach prywatnej praktyki realizuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia schorzeń układu naczyniowego (USG Doppler oraz m. in. EVLT z wykorzystaniem lasera diodowego 980 nm), z zakresu chirurgii ogólnej, w tym proktologii, oraz medycyny estetycznej.

Lekarska Spółka Partnerska Chirurgia to kolejna placówka w Białymstoku, która w zakresie Poradni Chirurgicznej oferuje konsultacje, diagnostykę i leczenie m. in. chorób przewodu pokarmowego, chorób naczyniowych (z diagnostyką USG Doppler Duplex), czy chorób tarczycy z możliwością wykonania biopsji cienkoigłowej. Jednostka współpracuje z Oddziałami Chirurgicznymi i innymi Poradniami Specjalistycznymi, stąd w ramach konsultacji przeprowadzana jest kwalifikacja do zabiegów, w tym także z zakresu małej chirurgii i opieki poszpitalnej. Placówka posiada certyfikat ISO 9001:2009 i 14001:2005 dla poradni chirurgicznej i proktologicznej.  

Wizyta u chirurga – cena konsultacji w Białymstoku i w Wiener Neustadt (Austria)

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Dr Christian Hofer, w ramach Prywatnej Praktyki oferuje specjalistyczną konsultację w cenie 90 € (378 zł). Mniej zapłacimy w Białymstoku, gdzie porada chirurgiczna wraz z kwalifikacją kosztuje 120 zł.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 100 zł do 270 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 300 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdynia od 150 zł do 270 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.