Konsultacja chirurgiczna Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Tychyul. Harcerska 35

Medicus Estetic

ocena 4.6 / 5 (53 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Konsultacja jest bez sensu" 

Konsultacja chirurgiczna Bielsko-Biała - informacje

Sala operacyjna w Silesia Med Sala operacyjna w Silesia Med

Co łączy ból brzucha, ból nóg, guzek podskórny i przewlekłe rany? Każda z tych dolegliwości powinna zostać skonsultowana przez chirurga. To on po zbadaniu pacjenta decyduje czy leczenie zachowawcze jest wystarczające, czy konieczny jest zabieg chirurgiczny.

Szukasz dobrego chirurga? Pomożemy Ci go znaleźć.

W Bielsku- Białej można skorzystać z konsultacji chirurgicznej u dr n. med. Józefa Donocika, który pracuje w Szpitalu św. Łukasza. Specjalista chirurgii ogólnej, skupia się przede wszystkim na wykonywaniu zabiegów metodą laparoskopową oraz dermatochirurgii z wykorzystaniem lasera CO2. Zajmuje się usuwaniem pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, fragmentów jelit, fragmentów wątroby, operacjami endokrynologicznymi, usuwaniem zmian skórnych, chirurgicznym leczeniem otyłości i zmian żylnych w kończynach dolnych.

Konsultacje chirurgiczne w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej wykonuje dr n. med. Grzegorz Kowalski, który jest specjalistą chirurgii ogólnej i bariatrą. Doświadczenie zdobywał w Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Szpitala Specjalistycznego w Bytomiu, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Krótkoterminowej Szpitala Powiatowego w Świętochłowicach oraz w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej w Katowicach. Szkolił się również poza granicami Polski, m.in. w European School of Laparoscopic Surgery - Saint-Pierre University Hospital w Belgii, Endo-Sugery Institute, Cincinnati w USA oraz w Europejskim Instytucie Telechirurgii- IRCAD/EITS we Francji. W centrum jego zawodowych zainteresowań znajdują się zabiegi laparoskopowe z zakresu bariatrii, chirurgii ogólnej i chirurgii endokrynologicznej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Beskidzkie Centrum Medyczne, znajdujące się przy ul. Dąbrowskiego w Bielsku- Białej, ma w swojej ofercie skonsultowanie problemu chirurgicznego z prof. dr hab. n. med. Jackiem Starzewskim. Specjalista chirurgii ogólnej, odbył liczne zagraniczne staże i kursy, m.in. w Barcelonie, Nowym Jorku, Innsbrucku, Miami i Heidelbergu. Jego dorobek naukowy to ponad 70 publikacji i prawie 60 referatów zaprezentowanych podczas sympozjów i zjazdów naukowych. Jego prace dotyczyły głównie chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii naczyniowej i kardiochirurgii. Prowadził szkolenia podyplomowe dla lekarzy. Był członkiem kadry zarządzającej Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala nr 1 w Sosnowcu, Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Górniczego w Sosnowcu oraz Katedry i Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Koloproktologicznej Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

Po pomoc można zgłosić się do Centrum Chirurgii, które znajduje się przy ulicy Komorowickiej. Przyjmuje tutaj lek. med. Przemysław Jedynak, który jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie, a od 1997r posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, ale również przyjmuje w poradni proktologicznej i zajmuje się leczeniem hemoroidów metodą Hemoron. Poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach.

W Szpitalu pod Bukami przy ulicy Szarej, konsultacje chirurgiczne przeprowadza dr n. med. Marek Szewczyk. Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem schorzeń układu naczyń tętniczych i żylnych. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w trybie chirurgii jednego dnia, w tym usuwanie zmian skórnych. Uczestniczy w warsztatach i kursach, nieustannie podnosząc zakres swoich kompetencji zawodowych.

Wybrać się do chirurga w Polsce, czy za granicą?

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

Pierwsza wizyta u chirurga w Beskidzkim Centrum Medycznym kosztuje 110 zł. Konsultacja chirurgiczna w New London Hospital to wydatek od 110 do 397$ (400- 1500zł), w zależności od tego, jak szczegółowe badanie pacjent sobie życzy. Warto rozważyć wizytę u chirurga w Polsce, ponieważ różnice w cenie zarówno konsultacji, jak i zabiegów są ogromne. Przy okazji polepszania stanu swojego zdrowia można pozwiedzać Bielsko- Białą i okolice, ponieważ krajobraz jest tu wyjątkowy. Położenie na granicy Podgórza Śląskiego, Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego sprawia, że wśród górskich krajobrazów każdy znajdzie coś dla siebie, a oddychanie świeżym, górskim powietrzem przyspieszy proces rekonwalescencji.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 100 zł do 150 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 250 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 50 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 190 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
 • Lublin od 90 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 120 zł do 250 zł
 • Białystok od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska