Konsultacja chirurgiczna Częstochowa

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Konsultacja chirurgiczna Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Konsultacja z chirurgiem ogólnym składa się z dokładnego badania pacjenta i wywiadu chorobowego. Lekarz może na niej zlecić badania dodatkowe i zakwalifikować pacjenta do zabiegu chirurgicznego. Do gabinetu chirurga ogólnego warto zabrać wyniki dotychczasowych badań diagnostycznych. Wcześniejsze przygotowanie nie jest potrzebne. Warto udać się do chirurga w przypadku dolegliwości bólowych w obrębie jamy brzusznej lub innych niepokojących dolegliwości związanych z układem pokarmowym. Konsultacja chirurgiczna ma na celu przygotowanie pacjenta do podjęcia dalszych kroków w kierunku leczenia chirurgicznego.

Konsultacja chirurgiczna w częstochowskich klinikach

Na wizytę do chirurga ogólnego można zapisać się w prywatnym centrum medycznym Medyk Centrum, które posiada Certyfikat ISO 9001:2009, poświadczający o wdrożeniu norm Systemu Zarządzania Jakością. Pracuje tu chirurg ogólny dr Wiesław Pawełczak, który odbywał zagraniczny staż chirurgiczny w Stadt Flörsheim am Main. Lekarz kwalifikuje pacjentów do laparoskopowych operacji pęcherzyka żółciowego. W Medyk Centrum przyjmuje jeszcze chirurg ogólny dr Bernard Rajczyk, który interesuje się także chirurgią klatki piersiowej.

Konsultacja chirurgiczna w Częstochowie jest możliwa w centrum medycznym Amicus. W poradni chirurgicznej porad udziela chirurg ogólny dr Mariola Kużajewska-Ociepka. Oprócz porady lekarskiej w Amicus można liczyć na uzyskanie pomocy w zakresie drobnych zabiegów chirurgicznych, np. usunięcie wrastającego paznokcia w znieczuleniu miejscowym czy wycięcie tłuszczaka lub włókniaka. Pacjenci po dużych operacjach mogą skontrolować u chirurga, czy rana pooperacyjna goi się prawidłowo, a także usunąć szwy.

Centrum medyczne Suliga oferuje konsultacje chirurgiczne z chirurgiem ogólnym dr Jarosławem Miszczukiem, który ukończył organizowane w Łodzi szkolenie w zakresie laparoskopii zabiegowej. Lekarz należy również do Towarzystwa Chirurgów Polskich. W centrum medycznym Suliga wykonuje takie zabiegi jak plastyka przepukliny brzusznej i usuwanie hemoroidów. Jego współpracownik chirurg ogólny dr Krzysztof Zawadzki usuwa chirurgicznie zmiany skórne i oddaje je do badania histopatologicznego.

Przychodnia specjalistyczna Combi-Med, dysponująca oddziałem chirurgi krótkoterminowej, posiada w ofercie konsultacje z chirurgiem ogólnym. Na oddziale chirurgi jednego dnia, oprócz leczenia schorzeń jamy brzusznej, wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ręki, np. rekonstrukcje nerwów obwodowych z wykorzystaniem technik mikrochirurgicznych. Pracuje tu chirurg ogólny i specjalista chirurgii ręki dr Paweł Zejler, który odbył staż w tajwańskim szpitalu Chang Gung Memorial Hospital. W poradni chirurgicznej pacjentów konsultuje także dr Grażyna Politańska - specjalistka chirurgii ogólnej.

Prof. dr hab. n. med. Krystyna Sosada, która posiada kilka specjalizacji (chirurgia ogólna, laparoskopowa i onkologiczna), udziela porad chirurgicznych pacjentom z dolegliwościami sugerującymi schorzenia nowotworowe. Lekarz pracuje w Centrum Medycznego św. Łukasza, gdzie pacjenci kwalifikowani są do stacjonarnego leczenia chirurgicznego. W placówce wykonywane są takie zabiegi jak appendectomia metodą laparoskopową i wycięcie śledziony. 

Chirurdzy z poradni chirurgii ogólnej w Centrum Medycznym Klara diagnozują i leczą choroby przewodu pokarmowego oraz zmiany cukrzycowe. Klinika jest członkiem organizacji Klaster Medivite. Chirurg ogólny dr n. med. Dariusz Dusza, należący do Polskiego Towarzystwa Videochirurgiii, przeprowadza konsultacje chirurgiczne u pacjentów z odmrożeniami i oparzeniami. Lekarz usuwa chirurgicznie ropnie i czyraki. U dr Duszy można uzyskać poradę chirurgiczną dotyczącą leczenia choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy.

Cena konsultacji z chirurgiem ogólnym w Częstochowie i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Pacjenci z Wielkiej Brytanii, którzy chcieliby omówić swoje dolegliwości z chirurgiem ogólnym, muszą liczyć się z wysokimi kosztami konsultacji chirurgicznych w ich rodzimych klinikach. W angielskim szpitalu Spire Dunedin Hospital cena konsultacji z chirurgiem ogólnym waha się od 170 do 200 funtów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi aż ok. 909 - 1100 zł. W Polsce ceny usług medycznych są o wiele niższe. Turyści medyczni, którzy potrzebują pilnej interwencji chirurga, mogą poddać się również operacji w Częstochowie, zwłaszcza jeśli chodzi o nagły przypadek. Dodatkowo można wypocząć i po rekonwalescencji zwiedzić parki podjasnogórskie oraz Muzeum Górnictwa Rud Żelaza. Popularnością cieszy się też Jasna Góra i szlaki turystyczne Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, m.in. Szlak Orlich Gniazd i Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.