Konsultacja chirurgiczna Gdańsk

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Gdańsk - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Pierwsza konsultacja chirurgiczna poprzedza leczenie zabiegowe. W jej trakcie lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, zapoznaje się z historią choroby oraz wynikami dotychczas przeprowadzonych przez pacjenta badań. Wykonuje on także badanie przedmiotowe uwzględniające między innymi badanie tętna oraz czucia i pomiar wskaźnika kostkowo – ramiennego. W jego trakcie zaplanowane zostają również stosowne badania dodatkowe oraz właściwe leczenie. Podczas kolejnej wizyty lekarz uzupełnia wywiad oraz zapoznaje się z wynikami zleconych przez niego badań.

Lekarze oraz placówki przeprowadzające konsultację chirurgiczną w Gdańsku

W Gdańsku konsultację chirurgiczną wykonać można między innymi u chirurga i proktologa, lek. Adama Pejganowicza. W 2004 roku ukończył on Gdańską Akademię Medyczną. Szkolenie specjalizacyjne odbywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej WSS imienia Fryderyka Chopina w Warszawie, a następnie na Oddziale Chirurgii Ogólnej PCZ w Kartuzach. W 2012 roku zdał egzamin uzyskując tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej. Posiada certyfikat szkolenia w technice skleroterapii hemoroidów.

Na konsultację chirurgiczną w Gdańsku udać można się także do chirurga oraz chirurga naczyniowego, lek. Ryszarda Zająca. W 1990 roku ukończył on Akademię Medyczną w Gdańsku. W 1999 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, a w 2003 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii naczyniowej.

Konsultacje chirurgiczne przeprowadza także chirurg Daniel Maliszewski, który od 2010 roku jest w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz American Society of Breast Surgeons.

Konsultacje chirurgiczne ma w swojej ofercie także specjalista chirurgii plastycznej dr hab. n. med. Alicja Renkielska. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie chirurgii plastycznej. Do wykonywania nieoperacyjnego, miękkiego liftu twarzy stosuje ona nowość na rynku - preparat Radiesse, który nie tylko natychmiastowo wypełnia, lecz również pobudza tkanki do tworzenia własnego kolagenu.

Również w Centrum Medycznym Eter-Med, które funkcjonuje na rynku od 1999 roku, można skorzystać z konsultacji chirurgicznej. Najwyższa jakość świadczonych usług możliwa jest tu dzięki opracowaniu oraz wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Eter-Med uzyskało również szereg certyfikatów takich, jak Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznawany przez Dun & Bradstreet Poland za najwyższą ocenę stabilności w 2009 roku czy Certyfikat Audytu Przyjazna Przychodnia wydawany przez Audyt Rozwoju Lokalnego S.A.

Konsultacje chirurgiczne przeprowadza w Gdańsku także Uniwersyteckie Centrum Kliniczne. Placówka posiada tytuł Szpitala bez bólu oraz certyfikat Systemu Zrządzania Jakością ISO 9001. Rocznie w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym hospitalizowanych jest około 85 tysięcy pacjentów, a w poradniach udzielanych jest około 220 tysięcy porad.

Ceny konsultacji chirurgicznych w Polsce a za granicą

Gabinet zabiegowy w Derm-Al Gabinet zabiegowy w Derm-Al

Coraz większa liczba zagranicznych pacjentów decyduje się na przeprowadzenie konsultacji chirurgicznych w Gdańsku. Związane jest to nie tylko z wysoką jakością świadczonych usług, lecz również z ich przystępnymi cenami. W Gdańsku jest to koszt pomiędzy 100 a 200 złotych, podczas gdy w londyńskim 92 Harley Street zapłacić będziemy musieli za nią od 150 do 295 funtów (od 887 do 1 744 złotych). Wizyta w Gdańsku to również doskonała okazja do zobaczenia jego najciekawszych zabytków takich, jak Narodowe Muzeum Morskie Czy Wielka Zbrojownia.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 270 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Starogard Gdański.