Konsultacja chirurgiczna Jastrzębie-Zdrój i okolice

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Bezpośrednio w Jastrzębiu-Zdroju nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja chirurgiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 21 innych klinik z okolicy Jastrzębia-Zdroju. Konsultacja chirurgiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (35 km od Jastrzębia-Zdroju) w cenie 100 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (18 km od Jastrzębia-Zdroju) gdzie cena za konsultacja chirurgiczna wynosi 180 zł. W wymienionej placówce konsultacja chirurgiczna wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja chirurgiczna w Jastrzębiu-Zdroju?

Tychy  ul. Harcerska 35

Medicus Estetic

ocena 4.6 / 5 (52 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Konsultacja jest bez sensu" 

Usługa konsultacja chirurgiczna w Jastrzębiu-Zdroju jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska