Konsultacja chirurgiczna Katowice

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Katowice - informacje

Sala operacyjna w Medicus Estetic Sala operacyjna w Medicus Estetic

Diagnostyka chorób chirurgicznych, również nowotworowych w oparciu o badania endoskopowe, obrazowe oraz laboratoryjne i mikrobiologiczne, i na tej podstawie kwalifikacja pacjentów bądź do dalszego leczenia, bądź do planowych operacji zarówno klasycznych, jak i wykonywanych technikami małoinwazyjnymi, to podstawowy zakres konsultacji chirurgicznych. Obejmują one również opiekę poszpitalną i wszystki zabiegi tzw. „małej chirurgii” z weryfikacją histopatologiczną.

Zaplanować zabieg chirurgiczny

Poradnia Chirurgiczna Centrum Medycznego Angelius Szpital to nie tylko kompleksowa diagnostyka w zakresie chirurgii ogólnej, ale także leczenie zachowawcze i operacyjne. Podczas konsultacji chirurgicznej odbywa się kwalifikacja do odpowiedniego leczenia, które realizowane jest w ramach środków NFZ bądź prywatnie. Pierwsza konsultacja chirurgiczna w placówce, zwykle prywatna, płatna jest zgodnie z cennikiem, a dalsza droga postępowania zależy od schorzenia – jeśli kwalifikacja dotyczy leczenia refundowanego, pacjent nie ponosi dalszych kosztów.

Konsultacje chirurgiczne w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej świadczy od 2007 r. w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Prywatnej Praktyki Lekarskiej lek. med. Aleksandra Dorota Wolnicka, chirurg plastyczny, chirurg, lekarz medycyny estetycznej. Zabiegi związane z korekcją defektów anatomicznych w zakresie twarzy oraz ciała, poprawa urody lub procedury z zakresu ginekologii estetycznej to podstawowe świadczenia oferty, jakie w zależności od potrzeb mogą stanowić temat konsultacji. 

W trosce o  piękny i zdrowy uśmiech, bazując na wieloletnim doświadczeniu lekarzy specjalistów, przed planowaną ekstrakcją zęba bądź w ramach zaplanowanego już leczenia implantologicznego, z konsultacji chirurgicznych w zakresie stomatologii możemy skorzystać w Gabinecie Denticon. Procedury związane z implantologią oraz chirurgią stomatologiczną realizuje lek. stom. Łukasz Bańczyk. Nowoczesne technologie oraz standardy leczenia świadczone są w zakresie całościowej oferty, jaka dotyczy także endodoncji, ortodoncji i protetyki.

Jak przekonują specjaliści Centrum Medycznego Profmedical, chirurgia stomatologiczna to więcej, niż tylko zabieg ekstrakcji zęba. Chirurgiczna oferta placówki obejmuje szereg procedur opatrzonych specjalistyczną konsultacją, ze wsparciem diagnostyki radiologicznej (RTG, TK), jaką świadczy dr n. med. Maciej Studziński, specjalista chirurg stomatolog, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej. Oprócz zęba, w CM usuniemy również pozostawione fragmenty korzeni, odsłonimy chirurgicznie zęby zatrzymane do celów ortodontycznych, a także wykonamy chirurgiczne zamknięcie połączeń ustno–zatokowych.

Leczeniem i estetyką w zakresie m. in. dermatologii estetycznej i ogólnej, dermatochirurgii oraz chirurgii plastycznej zajmują się specjaliści DermaVIP, a oferta obejmuje konsultacje chirurgiczne oraz chirurgiczno-onkologiczne poprzedzone badaniem dermatoskopowym, a w razie zaobserwowanych i pobranych zmian, uzupełnione o badanie histopatologiczne. Do usług należą również konsultacje z chirurgiem plastykiem. W zespole medycznym konsultacje i zabiegi świadczy m. in. lek. med. Leszczek Kostrz, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej.

Konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, a w szczególności kwalifikacje do zabiegów laparoskopowych oraz z chirurgii klasycznej (guzy piersi, żylaki kończyn dolnych) i zabiegów medycyny estetycznej (plastyka piersi, lipoliza laserowa, plastyka chirurgicznea brzucha) świadczą lekarze Centrum Medycznego Orbimed – Reamed w Tychach. Oferta ponadto obejmuje konsultacje z zakresu chirurgii onkologicznej oraz drobne zabiegi chirurgiczne, jak np. usuwanie blizn, znamion po wcześniejszym badaniu dermatoskopem. Zespół specjalistów współtworzy lek. med. Marek Klar, specjalista chirurg-onkolog.

Porównanie kosztów konsultacji chirurgicznej w Katowicach i w Londynie

Kadra w Centrum Medycyny Sportowej Kadra w Centrum Medycyny Sportowej

University College London Hospitals NHS Foundation Trust (UCLH) oferuje m. in. konsultacje chirurgiczne w zakresie leczenia implantologicznego, za jakie zapłacimy 175-300 £ (980-1,680 zł), co jest nieporównywalnie wyższą kwotą od świadczeń na Śląsku.

 

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 270 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
 • Szczecin od 120 zł do 250 zł
 • Kielce od 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Białystok od 120 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza oraz Jaworzno.

Autor: