Konsultacja chirurgiczna Kędzierzyn-Koźle

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Kędzierzyn-Koźle - informacje

Sala operacyjna w Klinika Nova Sala operacyjna w Klinika Nova

Lekarz medycyny ze specjalizacją z chirurgii ogólnej udziela konsultacji w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia m.in. przepuklin brzusznych, chorób układu pokarmowego czy chorób żył. Jego pacjentami są także osoby, zmagające się z powikłaniami miażdżycowymi i chorobami skóry oraz tkanki podskórnej. Podczas wizyty chirurg ogólny przeprowadza szczegółową rozmowę z pacjentem, podczas której poznaje historię jego choroby, a następnie wykonuje badanie fizykalne. Lekarz może zlecić dodatkowe badania specjalistyczne, a po postawieniu diagnozy proponuje odpowiednią metodę leczenia pacjenta. Na wizycie poprzedzającej zabieg operacyjny, chirurg udzieli porady w zakresie przygotowania do zabiegu, a także przedstawi wskazówki pooperacyjne.

Konsultacja u chirurga ogólnego w Kędzierzynie-Koźlu

Na prywatną wizytę chirurgiczną w Kędzierzynie-Koźlu można się umówić do dr n.med. Zbigniewa Szczepanowskiego, specjalisty chirurgii, który jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej AM w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. podczas pracy na stanowisku starszego asystenta, a później zastępcy ordynatora na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Klatki Piersiowej w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu, jak również na stanowisku zastępcy ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Zespolonym w Kędzierzynie Koźlu. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Na spotkanie z chirurgiem pacjenci mogą udać się do Centrum Medycznego Solutaris w Kędzierzynie Koźlu, w którym działa Poradnia Chirurgii Ogólnej. Poradnia specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce schorzeń takich jak: przepuklina (pachwinowa, pępkowa, udowa), stulejka, wodniak jądra. Pacjentami placówki są także osoby z problemem otyłości i osoby, które chcą pozbyć się blizn, tłuszczaków, czy znamion skórnych. W CM Solutaris działa również Poradnia Chirurgii Naczyniowej, specjalizująca się chorobach naczyń krwionośnych i naczyń limfatycznych (m.in. tętniaki aorty, żylaki kończyn, zwężenia miażdżycowe tętnic).

Prywatna konsultacja chirurgiczna znajduje się także w ofercie Poradni Chirurgicznej w Lecznicy imienia Świętego Łazarza w Kędzierzynie-Koźlu, którą prowadzi dr n. med. Stanisław Płonka, specjalista chirurgii ogólnej. Udziela on porad w zakresie chirurgicznego i laparoskopowego leczenia pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego czy wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego pacjentami są także osoby, którym dokuczają hemoroidy, zrosty w jamie brzusznej, żylaki bądź torbiele i mięśniaki macicy. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi, uczestnicząc w sympozjach naukowych, a także szkoleniach typu „Kurs Chirurgii Laparoskopowej” i „Operacyjne leczenie nietrzymania moczu u kobiet metodą TVT (tension free vaginal tape)”.

Wizyta u chirurga w Polsce i za granicą - porównanie cen

Sala operacyjna w Klinika Nova Sala operacyjna w Klinika Nova

Cena wizyty chirurgicznej w 8 West Cosmetic Surgery w Vancouver, w Kanadzie rozpoczyna się od 150 $ (ok. 590 zł) podczas, gdy w Kędzierzynie-Koźlu za konsultację pacjent zapłaci już 100 zł.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Kędzierzynie-Koźlu na tle innych miast

 • Kędzierzyn-Koźle od 100 zł do 130 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 270 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Kędzierzynie-Koźlu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Kędzierzyna-Koźla, w miejscowościach: Strzelce Opolskie, Opole, Ruda Śląska, Lubliniec oraz Bytom.