Konsultacja chirurgiczna Kraków

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik
Na konsultację chirurgiczną w Krakowie pacjenci mogą udać się do poradni działających przy miejskich szpitalach, a także wybrać pomoc w prywatnych przychodniach, świadczących pomoc chirurgiczną. Zakres usług chirurgicznych w ramach wizyty jest bardzo szeroki: od diagnostyki, chirurgii zachowawczej i zabiegową, do opieki pooperacyjnej.

 Konsultacja chirurgiczna w Krakowie

W Szpitalu Św. Rafała należącym do grupy Scanmed działa Poradnia Chirurgii Ogólnej, która oferuje swoim pacjentom diagnostykę i leczenie przewlekłych ran, zmian ropnych skóry czy zastrzałów. Lekarze zajmują się tu również leczeniem chorób jamy brzusznej, głowy i klatki piersiowej. Z kadry medycznej wymienić można dr. Marka Brzezińskiego chirurga, który specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej uzyskał w 1987 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. za granicą w Wielkiej Brytanii jako konsultant chirurgii ogólnej (lata 2007-2008). 

Krakowska  Przychodnia Polimed specjalizuje się m.in. w chirurgii ogólnej. Pacjent może tu przyjść na konsultację i poddać się leczeniu urazów, ran lub usunięciu zmian skórnych. Uzyska pomoc także przy oparzeniach i odmrożeniach. W razie potrzeby lekarze kwalifikują pacjenta do operacji oraz udzielną konsultacji niezbędnej po zabiegach. Chorych przyjmie tu dr Halina Czermak, specjalista chirurgii ogólnej, która specjalizację zrobiła w 1978 rokui od tej pory nabywała doświadczenie zawodowe z dziedziny chirurgii. Lekarka jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Ogólnej, która prowadzi chirurgiczne konsultacje lekarskie mieści się w Szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego. Pacjenci są tutaj badani za pomocą sprzętów medycznych tj.: USG APLIO i USG XARIO, a także aparatu ogólnodiagnostycznego z telekomando PRECISION RX. Niezwykle pomocny w diagnostyce jest również nowoczesny tomograf komputerowy AQUILION 32. W poradni przyjmuje prof. dr hab. med. Roman Herman, który ma bogaty dorobek naukowy (jest współautorem kilkuset prac naukowych z zakresu chirurgii) oraz duże doświadczenie zawodowe (m.in. w latach 1975-2000 pracował w I Katedrze Chirurgii Ogólnej i Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej Collegium Medicum UJ).

Na prywatną wizytę chirurgiczną chory może się udać także do Poradni Chirurgii Ogólnej przy Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera. Pacjent uzyska tu pomoc poprzez  terapię zachowawczą i zabiegową (zabiegi tzw. "małej chirurgii" w znieczuleniu miejscowym). Od chorego może zostać pobrany materiał do badań histopatologicznych poprzez biopsje cienkoigłowe i gruboigłowe a także wycinki. Do kadry lekarskiej należy tu dr Henryk Łabza, chirurg ogólny, który przez wiele lat (1971-1986) zdobywał doświadczenie, pracując w I Katedrze Chirurgii Ogólnej AM w Krakowie. Przyznaje on, iż jego zainteresowaniem zawodowym są nowoczesne kierunki rozwoju chirurgii jelita grubego, trzustki i wątroby.

W Prywatnej Przychodni Medycznej Optimal-med z zakresu konsultacji chirurgicznych pacjenci zostaną przyjęci przez dr. Pawła Orlickiego, który doktorem nauk medycznych z chirurgii ogólnej jest od 1998 roku. Posiada on w tej dziedzinie medycyny I i II stopień specjalizacji. W ramach porad w Optimal-med lekarz ten przyjmuje pacjentów do kontroli pooperacyjnych. Dokonuje drobnych zabiegów np. wycinanie znamion i wrastających paznokci. Zajmuje się leczeniem ran, owrzodzeń lub żylaków.

Centrum Medyczne Biotamed, mieszczące się w Wieliczce (15 km od Krakowa), posiada w swojej ofercie medycznej poradnię chirurgii ogólnej, gdzie pomocy chirurgicznej udzieli dr Wojciech Szczygieł, praktykujący w zawodzie od 1975 roku. Lekarz ten posiada specjalizację I i II stopnia w swojej dziedzinie medycyny. Jego szczególnym zainteresowaniem są schorzenia układu pokarmowego a także choroby naczyń obwodowych. Podczas konsultacji pacjent uzyska pomoc w postaci chirurgii zachowawczej oraz opiekę pooperacyjną. 

Ceny konsultacji chirurgicznej w Krakowie i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Sama konsultacja chirurgiczna bez żadnego zabiegu to w Krakowie wydatek od 80 zł do 150 zł. W londyńskiej klinice My Medyk Dental &Medical Center za taką usługę pacjent zapłaci £70 (jest to cena za 30 minut konsultacji).

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 120 zł do 270 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
 • Szczecin od 120 zł do 250 zł
 • Kielce od 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Białystok od 120 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Autor: