Konsultacja chirurgiczna Łódź

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Łódź - informacje

Sala operacyjna w Medeor Sala operacyjna w Medeor

Drobne zabiegi typu wycięcie małego tłuszczaka czy zdjęcie szwów z rany pooperacyjnej można załatwić podczas jednorazowej konsultacji chirurgicznej. Lekarze specjalizujący się w chirurgii ogólnej zajmują się też kwalifikacją pacjentów do zabiegów chirurgicznych, m.in. laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego czy operacja przepukliny brzusznej. Na wizytę u chirurga warto zabrać wyniki poprzednich badań. Konsultacja chirurgiczna jest potrzebna, aby zdiagnozować problem zdrowotny pacjenta i ułożyć plan leczenia na podstawie badania przedmiotowego.

Konsultacja chirurgiczna w łódzkich klinikach

Centrum Chirurgiczne Fragmat-Med w Łodzi oferuje konsultację z chirurgiem dr Pawłem Mrozowskim oraz dr Mariuszem Wojtczakiem, specjalizującym się w chirurgii laserowej. Lekarze zajmują się leczeniem przepuklin pachwinowych metodą Trabucco czyli bezszwową i beznapięciową, co przynosi najlepsze efekty. Centrum Chirurgiczne dysponuje również aparatem USG Logiq P5.

Konsultacja chirurgiczna jest możliwa w prywatnym gabinecie lekarskim Inmed przy ul. Piotrkowskiej. Pacjentów przyjmuje dr n. med. Krzysztof Kaczka, do którego przyjeżdżają chorzy z podejrzeniem chorób nowotworowych, ponieważ lekarz zajmuje się nie tylko chirurgią ogólną, ale też leczeniem chirurgicznym chorób nowotworowych. Do dr Kaczki można zgłosić się z zapaleniem wyrostka robaczkowego czy z chorobą żołądka i dwunastnicy. Lekarz konsultuje pacjentów przed zabiegami operacyjnymi na narządach jamy brzusznej.

Przy ul. Piotrkowskiej mieści się jeszcze jeden gabinet chirurgiczny - gabinet Dermed, Pracują tu chirurdzy dr n. med. Rafał Bartkowiak oraz dr n. med. Michał Grabowski. Lekarze wykonują drobne zabiegi chirurgiczne, np. usuwanie guzków poprzez wyłuszczanie i wycinanie brodawek w znieczuleniu miejscowym. W Dermed można też zapisać się na biopsję chirurgiczną, a także przebadać materiał biopsyjny, aby wykluczyć chorobę nowotworową. Popularnością cieszą się tu zabiegi elektrochirurgiczne, takie jak usunięcie kaszaka czy kępek żółtych powiek.

Dr Janusz Niedzielski z Centrum Medycznego Medevac udziela porad lekarskich pacjentom ze schorzeniami układu pokarmowego. Centrum Medyczne Medevac posiada w ofercie sedację wziewną gazem rozweselającym zmniejszającym strach przed drobnymi interwencjami chirurgicznymi. Lekarze stosują tu nowoczesne techniki chirurgiczne, np. zaopatrzenie rany klejem tkankowym. Pacjenci CM Medevac mogą też umówić się na konsultację chirurgiczną późnym wieczorem, co jest wybawieniem dla osób kończących pracę w godzinach wieczornych.

Poradnia Chirurgii Ogólnej w Łodzi jest też w prywatnej przychodni Malinowa, gdzie pracuje chirurg ogólny dr n. med. Vyacheslav Brichkovskiy. Do lekarza warto zgłosić się w przypadku nagłej sytuacji zdrowotnej, ponieważ w przychodni Malinowa zaopatruje rany i urazy tkanek miękkich, a także leczy oparzenia. Dr Brichkovskiy zajmuje się również małą chirurgią - wycięcie wrastającego paznokcia czy usunięcie torbieli. Przychodnia Malinowa zapisuje pacjentów zarówno prywatnie, jak i na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wizyta u chirurga ogólnego jest możliwa w Poradni Chirurgicznej Mikomed, dysponującej blokiem operacyjnym. Na konsultacje chirurgiczne można zapisać się do dr n. med. Piotra Klejszmita oraz do dr n. med. Macieja Niemirowicza. Lekarze pracuję też na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia w Mikomed, gdzie przeprowadzają operacje przepuklin brzusznych oraz cholecystektomię laparoskopową. W Mikomed można od ręki zrobić badania laboratoryjne przed zabiegiem operacyjnym.

Cena porady chirurgicznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Choroby leczone chirurgicznie są tak powszechne, że wcześniej czy później każdego z nas czeka konsultacja chirurgiczna. Cena wizyty w gabinecie chirurgicznym w Polsce jest kilkukrotnie niższa niż za granicą, a w szczególności w Wielkiej Brytanii, gdzie widełki cenowe to 100 - 250 funtów. W przeliczeniu na złotówki jest to ok. 550 - 1400 zł. w angielskim szpitalu Spire Fylde Coast Hospital konsultacja chirurga przed usunięciem przepukliny kosztuje 200 funtów. Taka dysproporcja cen lekarskich konsultacji specjalistycznych przyciąga do Polski coraz więcej turystów medycznych, którzy szukają tańszych i równie dobrych chirurgów. Pacjenci z Wielkiej Brytanii zwykle od razu decydują się na leczenie operacyjne w Polsce, ponieważ jest to dla nich optymalne rozwiązanie, jeśli chodzi o aspekt finansowy. Przy okazji można zwiedzić polskie zakątki. W Łodzi warta poznania jest ulica Piotrkowska, zarówno pod względem gastronomicznym, jak i rozrywkowym i architektonicznym. Jest to jedno z ładniejszych miejsc w Łodzi.

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdynia od 150 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.