Konsultacja chirurgiczna Lublin

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Lublin - informacje

Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital

Od założenia opatrunku czy zszycia rany, przez wycięcie zmiany skórnej, do skomplikowanej operacji trwającej kilkanaście godzin. Chirurgia ma bardzo szerokie spektrum postępowania, a więc konsultacje lekarskie są niezbędne zarówno przy zabiegach tzw."małej chirurgii", jak i operacjach. 

Do Lublina na konsultacje chirurgiczne

 W przychodni Top Medical, wielospecjalistycznej placówce, pacjent może umówić się na wizytę z zakresu chirurgii do dr. Witolda Zgodzińskiego, specjalisty chirurgii ogólnej I stopnia od 1991 roku oraz doktora nauk medycznych od roku 2001. W czasie konsultacji chirurgicznej chory może być poddany potrzebnym badaniom tj. gastroskopii, kolonoskopii czy rektoskopii. W ocenie zdrowia pomagają  także aparaty USG: GE Kretz Voluson E-8 oraz BK Pro Focus Ultraview. Lekarze obsługują także pacjentów anglojęzycznych.

 Głównym medycznym profilem działalności Prywatnej Specjalistycznej Polikliniki w Lublinie jest leczenie operacyjne i zabiegi chirurgiczne. Chirurdzy zoperują tu wady narządów płciowych, przeprowadzą operacje przetok i hemoroidów. Wykonują także tzw. "chirurgię jednego dnia", skierowaną głównie do dzieci. Pacjenci mogą poddać się tutaj także zabiegom ambulatoryjnym. Lekarzem chirurgiem jest w Poliklinice dr Ryszard Siwek, specjalista chirurgii dziecięcej II stopnia (tytuł ten uzyskał w 1987 roku). Od 1981 roku jest doktorem nauk medycznych. Przeprowadza on operacje i zabiegi różnego typu zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

 W Ośrodku Diagnostyczno-Chirurgicznym Proktosonomed funkcjonuje Poradnia Chirurgii Ogólnej, gdzie wykonywane są zabiegi tzw. "małej chirurgii" (usuwanie odcisków, wycięcie przerośniętych fałdów skórnych czy operacje guzów sutka). Lekarze używają tu także lasera CO2 do zabiegów zmian skórnych (tj. żółtaki, pieprzyki lub rogi skórne) oraz zabiegu kriochirurgii na brodawki, odciski czy modzele. Na konsultacjach przyjmuje tutaj dr n. med. Adam Jamroz, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Pan doktor uzyskał tytuł specjalizacji z chirurgii ogólnej II stopnia w 1991 roku, natomiast II stopnia oraz tytuł doktora nauk medycznych w 1995.

 Centrum Medyczne Medicos w ramach chirurgii ogólnej wykonuje od 1998 roku operacje chirurgii jednego dnia. Pacjent może się tutaj poddać zabiegom ambulatoryjnym m.in. wycinaniu zmian skórnych (bądź ich usuwaniu za pomocą lasera), korekcji chirurgicznej małej blizny lub wycięciu tatuażu. Przeprowadzane są także zabiegi operacyjne np. operacje przepukliny lub tarczycy. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Wojciech Chromiński, specjalista chirurgii ogólnej. Nabywał on swojego doświadczenia zawodowego, pracując kilkanaście lat (1998-2000) na oddziale chirurgii ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Wyszyńskiego w Lublinie. W 1995 roku zrobił specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej.

 Gastromed jest Zakładem Opieki Zdrowotnej, gdzie pacjenci mogą liczyć na konsultacje m.in. w Poradni Chirurgii Ogólnej z kilkoma lekarzami chirurgami. Jednym z nich jest doktor Mariusz Matuszek, specjalista chirurgii ogólnej, którą to specjalizację II stopnia uzyskał w 1995 r. Natomiast od 1996 roku jest doktorem nauk medycznych. Dr Matuszek może m.in. usunąć ciało obce, naciąć ropień lub wykonać operacje przepukliny. Po zabiegach chirurgicznych różnego typu w Gastromedzie możliwe jest badanie histopatologiczne wycinków. W diagnostyce pomagają tutaj nowoczesne sprzęty np. ultrasonograf z funkcją kolorowego Dopplera. 

 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie jest placówką medyczną proponującą pomoc swoim pacjentom m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego. W czasie konsultacji chory uzyska tutaj pomoc z chirurgii zachowawczej, a także zabiegowej. W razie potrzeby zostanie zakwalifikowany do operacji. Pacjentów przyjmie i wyleczy  prof. dr hab. n. med. Sławomir Rudzki, specjalista chirurgii ogólnej oraz transplantologii klinicznej. Pan doktor uzyskał II stopień z chirurgii ogólnej w 1986 roku a habilitację zrobił w roku 2000. Dokształca innych lekarzy z zakresu chirurgii, wykładając na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Ile kosztuje konsultacja chirurgiczna w Lublinie a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak

 Za konsultację chirurgiczną w Lublinie pacjent zapłaci 100 zł, natomiast za granicą £80 (Phoenix Private Medical Clinic Watford w Anglii).

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 90 zł do 200 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 270 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 120 zł do 250 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 180 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Autor: