Konsultacja chirurgiczna Nałęczów i okolice

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Bezpośrednio w Nałęczowie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja chirurgiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Nałęczowa. Konsultacja chirurgiczna można przeprowadzić m.in. w Żagiel Med Szpital w Lublinie (25 km od Nałęczowa) w cenie 90 zł lub w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak w Gdańsku (417 km od Nałęczowa) gdzie cena za konsultacja chirurgiczna wynosi 120 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja chirurgiczna w Nałęczowie?

Usługa konsultacja chirurgiczna w Nałęczowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska