Konsultacja chirurgiczna Opole i okolice

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Bezpośrednio w Opolu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja chirurgiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Opola. Konsultacja chirurgiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (42 km od Opola) w cenie 130 zł lub w Centrum Medyczne Laser Med w Kędzierzynie-Koźlu (42 km od Opola) gdzie cena za konsultacja chirurgiczna wynosi 150 zł. W wymienionej placówce konsultacja chirurgiczna wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa konsultacja chirurgiczna w Opolu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska