Konsultacja chirurgiczna Szczecin

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Konsultacja chirurgiczna Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Celem konsultacji chirurgicznej jest dokładny wywiad na temat pacjenta oraz jego dolegliwości, co pozwala na ewentualną kwalifikację do dalszych badań i ustawienia terapii lub – w zależności od diagnozy – bezpośrednio do zabiegu. W zależności od placówki i oferty, zwykle pierwsza konsultacja jest odpłatna.

Wizyta u chirurga – ustalenie przebiegu leczenia

Chcąc skorygować blizny bądź defekty po przebytych urazach lub wypadkach, jak również poprawić swoją urodę, warto zdecydować się na konsultacje u chirurga plastycznego. Oferuje ją Mediklinika, a konsultacje i zabiegi świadczą chirurdzy plastyczni: na stałe związany z Berlinem dr n. med. Jarosław Tribull Potapczuk – członek Deutsche Gesellschaft fuer Plastische und Aesthetische Chirurgie (DGPRAEC) oraz posiadajacy certyfikat ISAPS z zakresu chirurgii estetycznej, lek. med. Michał Piotrowiak, specjalizujący się w chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej piersi, zabiegach modelowania sylwetki oraz anti-aging.

MediConsult to kolejna klinika chirurgii plastycznej, tym razem zlokalizowana w centrum Szczecina, gdzie w dyskretnej i luksusowej atmosferze pacjenci mogą zdecydować się nie tylko na operacje piersi, ale także zabiegi upiększające, modelowanie sylwetki czy leczenie otyłości metodą balona żołądkowego (gastrycznego). Wcześniej można skorzystać z bezpłatnych konsultacji mailowych i otrzymać wstępną diagnozę, opinię oraz rekomendacje chirurga plastyka, chirurga ogólnego bądź chirurga ortopedy, co zależy od rodzaju terapii i indywidualnych potrzeb.

Konsultacjami chirurgicznymi, leczeniem chorób proktologicznych oraz żył kończyn dolnych, od 1996 r. w ramach prywatnej praktyki chirurgicznej Asmed i Kolmed zajmuje się dr n. med. Jerzy Lubikowski, specjalista chirurg, transplantolog. Konsultacje chirurgiczne obejmują m. in. zabiegi laparoskopowe, operacje przepuklin brzusznych i guzów nadnerczy, a także nowotwory jelita grubego, wątroby i trzustki. Pełne wyposażenie diagnostyczne i zabiegowe umożliwia przeprowadzenie badań i zabiegów proktologicznych. Zakres usług obejmuje ponadto chirurgię i medycynę estetyczną oraz ultrasonografię.

Karboklinika to pierwsza w Polsce klinika karboksyterapii, gdzie konsultacje chirurgiczne świadczone są w zakresie problemów naczyniowych i defektów estetycznych tj. blizny, guzki czy włókniaki. Podczas wizyty chirurg ustala sposób leczenia – w razie konieczności, po usunięciu zmiany skórnej (guzki, znamiona) materiał wysyłany jest do badania histopatologicznego, a zdjęcie szwów oraz wizyta kontrolna są w cenie zabiegu. Zespół medyczny współtworzy dr. n. med. Maciej Romanowski, specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, specjalizujący się ponadto w USG żył, proktologii i leczeniu przepuklin.

Certyfikowaną praktykę flebologiczną prowadzi dr n. med. Tomasz Hamera, specjalista chirurgii ogólnej, flebolog, lekarz medycyny estetycznej, który świadczoną podczas konsultacji chirurgicznej diagnostykę wspiera badaniem ultrasonograficznym włącznie z USG metodą Dopplera. W ramach swojej praktyki oferuje pełen zakres leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, zaczynając od pękających naczynek żylnych i pajączków żylnych, a kończąc na owrzodzeniach żylnych czy żylakach odbytu. Wykonuje zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej, flebologii oraz procedury z zakresu medycyny estetycznej.

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus to prywatna placówka medyczna, gdzie skorzystamy z kompleksowej, wielospecjalistycznej opieki medycznej, w zakresie nowoczesnych, doskonale wyposażonych poradni oraz pracowni diagnostycznych. Oferta uwzględnia konsultacje zarówno lekarskie, jak i chirurgiczne, a cennik obejmuje neurochirurgię oraz chirurgię ogólną (operacje przepukliny, stulejki a także zabiegi laserowe i kriochirurgiczne), co poprzedza zabiegi realizowane w ramach jednego dnia. W zespole medycznym, usługi świadczy m. in. dr n.med. Andrzej Domański, specjalista chirurgii ogólnej.

Opłata konsultacyjna u lekarza chirurga w Beverly Hills (USA)

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Konsultacja poprzedzająca zabieg w zakresie praktyki Roberta Kotlera MD Inc wynosi 200 $ (740 zł).

 

Konsultacja chirurgiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 200 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.