Konsultacja chirurgiczna Warszawa

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Warszawaul. Branickiego 10 lok. 118

Revival Clinic

4,8 / 5  (247 opinii)  rozwiń

Witam serdecznie. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości z konsultacji w Państwa klinice. W moim przypadku doktor zrezygnował na ta chwile z zabiegu operacyjnego mojego gangliona i wyciągnął strzykawką jego zawartość. Efekt jest w miarę satysfakcjonujący, ale mam nadal małą górkę w tym miejscu i szczerze chętnie bym to jeszcze skonsultował z lekarzem, u którego miałem wizytę. Tylko nie wiem kiedy, bo aktualnie mamy urlop i jesteśmy poza Warszawą. I pytanie czy obejrzenie reki wiąże się z kolejna płatną wizytą ?????? pozdrawiamy Tomasz G- Tomasz

 • Konsultacja chirurgiczna 150 zł
  Wczytaj więcej wyników

  Konsultacja chirurgiczna Warszawa - informacje

  Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

  Leczenie operacyjne oraz przygotowanie przedoperacyjne wraz z poprzedzającą je diagnostyką, kwalifikacją i profilaktyką, to podstawowe założenia chirurgii, której systematyka medyczna dotyczy wielu poszczególnych dyscyplin. W ich zakresie odbywają się specjalistyczne konsultacje, jakie poprzedzają każdy zabieg.

  Chirurgia – w trosce o mniejsze ryzyko

  Ortopedią, szczególnie tą sportową, od 1994 r. zajmuje się Klinika Ortopedii Omed, współpracując ze specjalistami m.in. w dziedzinie reumatologii, neurochirurgii czy diagnostyki obrazowej. Spośród licznych metod leczenia, jakie posiada w swojej ofercie, włącznie z rehabilitacją i fizykoterapią narządu ruchu, jedną z najnowocześniejszych jest terapia komórkowa w regeneracji uszkodzonej tkanki chrzęstnej lub kostnej. Operacje z wykorzystaniem komórek chrząstki stawowej są objęte konsultacją chirurgiczną, a zabiegi są wykonywane w Centrum ATTIS, w ramach umowy z NFZ. Klinika dysponuje ponadto diagnostyką laboratoryjną oraz nowoczesnym USG.

  Konsultacje specjalistyczne w zakresie chirurgii oferuje także MD Clinic – wielospecjalistyczna grupa medyczna, która swoje usługi kieruje zarówno do dzieci (chirurgia dziecięca), jak i do dorosłych. W tym drugim przypadku szeroki wachlarz możliwości leczenia obejmuje m.in. konsultacje neurochirurgiczne i leczenie dyskopatii, zakrzepicy żylnej oraz chorób układu pokarmowego, włącznie z onkologią. Tu również ustalimy terapię niestabilności stawu skokowego z chirurgiem stopy, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dr n. med. Pawłem Kołodziejskim. Klinika posiada ponadto bogate zaplecze diagnostyczne oraz panel wsparcia psychoterapeutycznego.

  Na kompleksową obsługę mogą również liczyć pacjenci Europejskiego Centrum Zdrowia Otwock, które zapewnia m.in. konsultacje i kwalifikacje do zabiegów w zakresie chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej, diagnostykę, leczenie oraz kwalifikacje do operacji żył i naczyń, jak również konsultacje specjalistów wraz z pełnym zakresem świadczeń leczniczych i zabiegów chirurgicznych w ramach ginekologii. To wszystko odbywa się w ambulatorium, należącego do struktur Centrum. Placówka, oferuje usługi medyczne od 2004 r. i jest laureatem Laura Pacjenta 2013 w kategorii „Placówka Medyczna” oraz Medalu Europejskiego 2010.

  Niewydolność żylna, miażdżyca zarostowa kończyn dolnych oraz teleangiektazja, mogą być tematem konsultacji u chirurga naczyniowego, lek. med. Jana Szczepańskiego, który jest m.in. wieloletnim lekarzem Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Angiologii CMKP w Warszawie. Na podstawie prowadzonej diagnostyki m.in. USG Doppler żył kończyn górnych i dolnych, aorty brzusznej oraz zakrzepicy żylnej i zespołu pozakrzepowego, lek. med. Szczepański kwalifikuje do zabiegów operacyjnych i naczyniowych. Konsultacje realizowane są w Prywatnym Gabinecie Diagnostyki Doppler Żył i Tętnic na Bielanach.

  Na warszawskim Zaciszu w 1993 r. powstało Centrum Medyczne Enel-Med, gdzie pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej oferty konsultacji specjalistycznych, diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Zakres usług obejmuje m.in. chirurgię ogólną, w ramach której wykonywanych jest szereg zabiegów operacyjnych w szpitalu Enel-Med, chirurgię naczyniową oraz chirurgię plastyczną, gdzie konsultacje prowadzi i zabiegi wykonuje prof. Józef Jethon. Pomysłodawcą projektu stworzenia placówki jest Adam Rozwadowski, a Centrum od 2004 r. posiada certyfikat ISO 9001.

  Na etapie przed i po hospitalizacji, dostęp do konsultacji medycznych dla pacjentów leczonych w Szpitalu Medicover, zapewnia Szpitalne Centrum Konsultacyjne. W ramach jego działalności, usługi swoje świadczą m.in. chirurg naczyniowy, prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar, chirurg onkolog, prof. Edward Stanowski, chirurg plastyczny, dr n. med. Mariusz Kęcik oraz dr Jarosław Strychar – chirurg ręki. Centrum realizuje także konsultacje i opiekę medyczną  w ramach chirurgii dziecięcej. Szpital otrzymał w 2011 r. akredytację Ministra Zdrowia oraz uzyskał Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

  Koszt wizyty u chirurga w Warszawie i na świecie

  Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

  Wysoką cenę konsultacji posiada prywatny szpital Spire Parkway w Birmingham, gdzie w zakresie każdej niemal operacji – od dyskopatii, histerektomii, po usunięcie zaćmy – zapłacimy 200 £ (1040 zł). Niższe koszty poniesiemy na Kostaryce, od 80 $ (264 zł) za konsultację u chirurga ogólnego w Clinica Beraká, w Cartago do 100 $ (330 zł) u onkologa, chirurga ogólnego w Hospital Clinica Biblica w San José. 

  Konsultacja chirurgiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 120 zł do 270 zł
  • Wrocław od 100 zł do 300 zł
  • Łódź od 50 zł do 300 zł
  • Poznań od 120 zł do 160 zł
  • Katowice od 100 zł do 250 zł
  • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
  • Szczecin od 120 zł do 250 zł
  • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
  • Kielce od 100 zł do 150 zł
  • Tychy od 100 zł do 150 zł
  • Lublin od 90 zł do 200 zł
  Konsultacja chirurgiczna cena »

  Usługa konsultacja chirurgiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

  Autor: