Konsultacja chirurgiczna Wrocław

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja chirurgiczna Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Konsultacja chirurgiczna powinna odbyć się u każdego pacjenta, który ma niepokojące dolegliwości, sugerujące schorzenia leczone operacyjnie, np. przepuklina pachwinowa, kolka żółciowa czy zmiany typu tłuszczak lub włókniak. Podczas wizyty w gabinecie chirurg zbiera dokładny wywiad i przeprowadza badanie przedmiotowe, często zlecając badania diagnostyczne, np. USG jamy brzusznej i badania laboratoryjne krwi. Podczas konsultacji chirurgicznych lekarze kwalifikują pacjentów do zabiegów operacyjnych.

Prywatna konsultacja chirurgiczna

Konsultacja z chirurgiem ogólnym jest możliwa w specjalistycznej przychodni lekarskiej Polimed we Wrocławiu. Pracuje tu chirurg ogólny dr Wiesław Tupikowski, który zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób nowotworowych. Oprócz tego lekarz przeprowadza operacje przepuklin brzusznych, zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego oraz mastektomię u kobiet z rakiem piersi. Dr Tupikowski zleca w Polimed diagnostykę chorób nowotworowych jamy brzusznej, np. badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej.

Skonsultować stan zdrowia z chirurgiem ogólnym można też w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare (EMC), gdzie jest oddział chirurgii ogólnej i endoskopowej, na którym przeprowadza się takie zabiegi jak kolonoskopia i gastroskopia diagnostyczna, operacje proktologiczne guzków krwawniczych czy nawet protezowanie zwężeń przełyku. Pracownia endoskopowa otrzymała Certyfikat Towarzystwa Chirurgów Polskich. Pracuje tu chirurg ogólny dr Marek Skoczylas, wykonujący operacje laparoskopowe pęcherzyka żółciowego oraz dróg żółciowych i trzustki, tzw. ECPW.

Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed oferuje konsultację chirurgiczną w Poradni Chirurgii Ogólnej w przypadku pacjentów z urazami kończyn, m.in. złamania i zwichnięcia. Chirurg ogólny dr n. med. Maciej Garbień przeprowadza tu operacje cieśni nadgarstka metodą endoskopową CTRS. Chirurdzy z Dolmed konsultują pacjentów ze zmianami ropnymi skóry. Pacjenci po zabiegach operacyjnych mogą udać się tu na kontrolę po zabiegu, zmianę opatrunków i zdjęcie szwów. W Dolmed można też zlikwidować problem przepukliny pachwinowej, która jest usuwana podczas zabiegu chirurgicznego metodą Lichtensteina, czyli z wszczepieniem syntetycznej siatki.

Chirurg ogólny dr Wojciech Suchański z przychodni specjalistycznej Vita zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyniowych, m.in. leczenie chorób żył kończyn dolnych (żylaki). Oprócz tego w Vita można umówić się na konsultację chirurgiczną z dr Bogdanem Szelepinem. Do przychodni można również zgłosić się z niepokojącymi dolegliwościami jamy brzusznej, aby wykluczyć niebezpieczne zapalenie wyrostka lub kamicę pęcherzyka żółciowego.

Chirurdzy z wrocławskiej przychodni Multi-Med udzielają ambulatoryjnych porad chirurgicznych. Pracuje tu chirurg ogólny dr n. med. Piotr Pelczar, który kwalifikuje pacjentów do dalszego leczenia chirurgicznego. Chirurdzy z Multi-Med nacinają ropnie i krwiaki. W przypadku złamania kończyny zakładają opatrunki gipsowe lub żywicowe. Na miejscu można poddać się małemu zabiegowi chirurgicznemu w znieczuleniu miejscowym w przypadku choroby kaletek lub ostrogi piętowej.

Do wrocławskiej kliniki specjalistycznej Mediconcept  można zapisać się na konsultację z chirurgiem ogólnym i poddać się podczas wizyty w gabinecie zabiegowi usunięcia zmiany skórnej, kaszaka lub tłuszczaka. Lekarze oferują leczenie chirurgiczne wrastających paznokci. Pacjentów przyjmują chirurdzy ogólni i naczyniowi dr Janusz Orzechowski i dr Willy Hauzer, którzy przeprowadzają leczenie zabiegowe żylaków kończyn dolnych laserem, tzw. EVLT oraz tradycyjne chirurgiczne usuwanie żylaków.

Cena konsultacji chirurgicznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska Sala operacyjna w Centrum Medyczne Rajska

W angielskiej klinice Elite Surgical - Harley Street London cena konsultacji chirurga może wynieść nawet 800 zł. Jest to o wiele więcej niż w polskich gabinetach. Turyści medyczni mają możliwość zasięgnięcia porady chirurga we wrocławskich klinikach, gdzie koszt porady ambulatoryjnej jest mniejszy niż w Anglii.

Dodatkowo można poddać się zabiegowi chirurgicznemu w Polsce (np. w trybie chirurgii jednego dnia), co pozwoli zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy. Wrocław jest miastem turystycznym i przebywając w nim, nie sposób nie zwiedzić jego największych zabytków, np. punkt widokowy w Wieży matematycznej Uniwersytetu Wrocławskiego i Bazylika św. Elżbiety Węgierskiej z tarasem widokowym. Turyści chętnie odwiedzają wrocławskie pomniki historii oraz Muzeum Narodowe we Wrocławiu. Odpocząć od gwaru można we wrocławskim Ogrodzie Botanicznym.

Konsultacja chirurgiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 300 zł
 • Łódź od 50 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 270 zł
 • Katowice od 150 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 200 zł
 • Białystok od 120 zł do 270 zł
 • Kielce od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Szczecin od 150 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł
Konsultacja chirurgiczna cena »

Usługa konsultacja chirurgiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.