Konsultacja chirurgiczna Zielonka

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Warszawaul. Branickiego 10 lok. 118

Revival Clinic

4,8 / 5  (247 opinii)  rozwiń

Witam serdecznie. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości z konsultacji w Państwa klinice. W moim przypadku doktor zrezygnował na ta chwile z zabiegu operacyjnego mojego gangliona i wyciągnął strzykawką jego zawartość. Efekt jest w miarę satysfakcjonujący, ale mam nadal małą górkę w tym miejscu i szczerze chętnie bym to jeszcze skonsultował z lekarzem, u którego miałem wizytę. Tylko nie wiem kiedy, bo aktualnie mamy urlop i jesteśmy poza Warszawą. I pytanie czy obejrzenie reki wiąże się z kolejna płatną wizytą ?????? pozdrawiamy Tomasz G- Tomasz

 • Konsultacja chirurgiczna 150 zł
  Wczytaj więcej wyników

  Konsultacja chirurgiczna Zielonka - informacje

  Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

  Na konsultacji z chirurgiem ogólnym pacjent uzyskać może doraźną pomocą ambulatoryjną z zakresu drobnych zabiegów chirurgicznych, a także opiekę przed- i pooperacyjną. Lekarz tej specjalności udziela także podstawowej pomocy przy bólach brzucha, schorzeniach odbytu, niewielkich ranach oraz ciałach obcych znajdujących się pod skórą. Ponadto na takiej wizycie chirurg usunąć może zmiany i narośla skórne, naciąć i wydrenować ropień, zoperować wrastający paznokieć oraz zdjąć lub założyć szwy.

  Gdzie można skonsultować się z chirurgiem ogólnym w Zielonce

  Na specjalistyczną wizytę konsultacyjną z zakresu chirurgii ogólnej można udać się do lek. med. Jarosława Rosochackiego, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 i II stopnia od 1990 roku), przyjmującego swoich pacjentów na terenie Zielonki. Posiada bogate doświadczenie z chirurgii ogólnej, zdobyte m.in. na Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Wołominie (w latach 1982 -2007), w Szpitalu Chirurgii Jednego Dnia LUX MED w Warszawie oraz na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia Centrum Multi-medica w Zielonce. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Podczas wizyty przeprowadzić może leczenie ambulatoryjne chirurgiczne oraz kieruje na leczenie operacyjne metodami tradycyjnymi chirurgicznymi oraz laparoskopowymi.

  Konsultacja chirurgiczna oferowana jest także przez Samodzielny Publicznym Zakład Opieki Zdrowotnej - Miejski Ośrodek Zdrowia w Zielonce. Pacjent uzyskać tu może pomoc i opiekę chirurgiczną w Poradni Chirurgii Ogólnej. Na konsultacji chirurgicznej wykonywane są drobne zabiegi chirurgiczne z zakresu: zmiany opatrunku, zdjęcia szwów, opracowaniu małej rany a także plastyki wrastającego paznokcia, usunięcia ciała obcego z tkanki podskórnej oraz wycięcia zmiany skórnej.

  Na konsultacji z chirurgii ogólnej pacjent w Zielone może spotkać się także z lek. med. Przemysławem Budnym, specjalistą chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 i II stopnia od 2000 roku). Swoje doświadczenie chirurgiczne zdobywał na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym mieszczącym się w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz w poradniach chirurgicznych na terenie województwa mazowieckiego, np. w Miejskiej Przychodni Zdrowia Orla w Ząbkach. Lekarz ten udziela konsultacji z zakresu chorób jamy brzusznej, chorób tarczycy, przepuklin brzusznych oraz żylaków kończyn dolnych i chorób odbytu.

  Jaka jest cena konsultacji chirurgicznej w Zielonce, a jaka w Manchesterze?

  Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC Gabinet zabiegowy w ARKMEDIC

  120 zł trzeba zapłacić za wizytę u chirurga ogólnego, przyjmującego na terenie Zielonki, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to sum równa 80 funtów (392 zł) w Medical & Dental Care Green Surgery, mieszczącym się w Manchesterze.

  Konsultacja chirurgiczna - ceny w Zielonce na tle innych miast

  • Zielonka od 110 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 120 zł do 270 zł
  • Wrocław od 100 zł do 300 zł
  • Łódź od 50 zł do 300 zł
  • Poznań od 100 zł do 200 zł
  • Częstochowa od 100 zł do 350 zł
  • Katowice od 100 zł do 200 zł
  • Szczecin od 120 zł do 250 zł
  • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
  • Kielce od 100 zł do 150 zł
  • Białystok od 120 zł do 180 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
  Konsultacja chirurgiczna cena »

  Usługa konsultacja chirurgiczna w Zielonce jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja chirurgiczna w pobliżu Zielonki, w miejscowościach: Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

  Autor: