Konsultacja chirurgiczna Żory i okolice

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

Bezpośrednio Żory nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja chirurgiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 26 innych klinik z okolicy Żory. Konsultacja chirurgiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (36 km od Żory) w cenie 100 zł lub w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (48 km od Żory) gdzie cena za konsultacja chirurgiczna wynosi 130 zł. W wymienionej placówce konsultacja chirurgiczna wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja chirurgiczna Żory?

Tychy  ul. Harcerska 35

Medicus Estetic

ocena 4.6 / 5 (52 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Konsultacja jest bez sensu" 

Usługa konsultacja chirurgiczna Żory jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska