Konsultacja dermatologiczna Częstochowa

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja dermatologiczna Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone

Dermatolog zajmuje się leczeniem chorób, obejmujących skórę, włosy oraz paznokcie. Warto udać się do niego na przykład wówczas, gdy na naszej skórze znajduje się dużo znamion i pieprzyków lub gdy któreś z nich zmieniło kształt. Przy pomocy dermatoskopu lub videodermatoskopu będzie on w stanie dokonać szczegółowego przeglądu naszej skóry. Z usług dermatologa skorzystać możemy także wtedy, gdy mamy problem z wypadaniem włosów. Dermatolog dokładnie obejrzy skórę głowy, diagnozując lub wykluczając jej ewentualne choroby takie, jak łojotokowe zapalenie skóry. W gabinecie dermatologicznym wykonać możemy również badanie mikroskopowe włosów, na podstawie których dermatolog przepisze leki doustne lub domiejscowe. Dermatolog pomóc może także w wyleczeniu grzybicy lub łuszczycy paznokci.

Konsultacja dermatologiczna w Częstochowie

Konsultację medyczną w zakresie dermatologii w Częstochowie przeprowadza dermatolog i wenerolog dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej. W 1991 uzyskała pierwszy, a w 1995 drugi stopień specjalizacji z dermatologii – wenerologii. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest uczestniczką licznych kursów specjalistycznych z zakresu dermatologii, takich, jak: „Dermoskopia. Kurs praktyczny”, „Techniki laserowe w dermatologii estetycznej” czy „Korekcja tkanek miękkich przy użyciu preparatów Matridex, Matridur i MatriGel HV”.

Konsultacja dermatologiczna znajduje się także w ofercie dermatologa lek.med. Anny Pieczyńskiej. Prowadzony przez nią prywatny gabinet dermatologiczny świadczy usługi z zakresu leczenia bielactwa, atopowego zapalenia skóry, trądziku różowatego oraz trądziku młodzieńczego. Wykonywane są tu zabiegi usuwania zmian skórnych metodami laseroterapii, fototerapii (w tym naświetlanie promieniami UVA i UVB 311nm), krioterapii oraz elektrokoagulacji.

Konsultację dermatologiczną w Częstochowie odbyć można także w gabinecie A-Derm Serwis, który działa na rynku od 1997 roku. W 2000 roku placówka została przekształcona w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i rozpoczęła współpracę z NFZ. Gabinet świadczy usługi z zakresu zarówno dermatologii ogólnej (obejmują one diagnostykę oraz leczenie chorób skóry, błon śluzowych i jamy ustnej oraz narządów płciowych, włosów i paznokci), dermatochirurgii (usuwanie między innymi znamion barwnikowych i naczyniowych, włókniaków, kaszaków oraz tłuszczaków i stanów przednowotworowych i nowotworów skóry), kosmetologii, jak i medycyny estetycznej.

Konsultacja dermatologiczna za granicą

Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone

W Częstochowie za konsultację dermatologiczną zapłacić należy około 100 złotych. Dla porównania, w London Dermatology Clinic jest to kwota 179 funtów (1 076 złotych).

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 90 zł do 100 zł
 • Warszawa od 100 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
 • Białystok od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska