Dermatolog prywatnie w Częstochowie - informacje

Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone

Dermatolog zajmuje się leczeniem chorób, obejmujących skórę, włosy oraz paznokcie. Warto udać się do niego na przykład wówczas, gdy na naszej skórze znajduje się dużo znamion i pieprzyków lub gdy któreś z nich zmieniło kształt. Przy pomocy dermatoskopu lub videodermatoskopu będzie on w stanie dokonać szczegółowego przeglądu naszej skóry. Z usług dermatologa skorzystać możemy także wtedy, gdy mamy problem z wypadaniem włosów. Dermatolog dokładnie obejrzy skórę głowy, diagnozując lub wykluczając jej ewentualne choroby takie, jak łojotokowe zapalenie skóry. W gabinecie dermatologicznym wykonać możemy również badanie mikroskopowe włosów, na podstawie których dermatolog przepisze leki doustne lub domiejscowe. Dermatolog pomóc może także w wyleczeniu grzybicy lub łuszczycy paznokci.

Konsultacja dermatologiczna w Częstochowie

Konsultację medyczną w zakresie dermatologii w Częstochowie przeprowadza dermatolog i wenerolog dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej. W 1991 uzyskała pierwszy, a w 1995 drugi stopień specjalizacji z dermatologii – wenerologii. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest uczestniczką licznych kursów specjalistycznych z zakresu dermatologii, takich, jak: „Dermoskopia. Kurs praktyczny”, „Techniki laserowe w dermatologii estetycznej” czy „Korekcja tkanek miękkich przy użyciu preparatów Matridex, Matridur i MatriGel HV”.

Konsultacja dermatologiczna znajduje się także w ofercie dermatologa lek.med. Anny Pieczyńskiej. Prowadzony przez nią prywatny gabinet dermatologiczny świadczy usługi z zakresu leczenia bielactwa, atopowego zapalenia skóry, trądziku różowatego oraz trądziku młodzieńczego. Wykonywane są tu zabiegi usuwania zmian skórnych metodami laseroterapii, fototerapii (w tym naświetlanie promieniami UVA i UVB 311nm), krioterapii oraz elektrokoagulacji.

Konsultację dermatologiczną w Częstochowie odbyć można także w gabinecie A-Derm Serwis, który działa na rynku od 1997 roku. W 2000 roku placówka została przekształcona w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i rozpoczęła współpracę z NFZ. Gabinet świadczy usługi z zakresu zarówno dermatologii ogólnej (obejmują one diagnostykę oraz leczenie chorób skóry, błon śluzowych i jamy ustnej oraz narządów płciowych, włosów i paznokci), dermatochirurgii (usuwanie między innymi znamion barwnikowych i naczyniowych, włókniaków, kaszaków oraz tłuszczaków i stanów przednowotworowych i nowotworów skóry), kosmetologii, jak i medycyny estetycznej.

Konsultacja dermatologiczna za granicą

Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone

W Częstochowie za konsultację dermatologiczną zapłacić należy około 100 złotych. Dla porównania, w London Dermatology Clinic jest to kwota 179 funtów (1 076 złotych).

Usługa konsultacja dermatologiczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: