Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dermatolog prywatnie w Gdyni - informacje

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Dermatologia to dział medycyny, skupiający się na diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, w tym schorzeń paznokci i skóry głowy, takich jak łuszczyca czy łupież pstry. Konsultacje dermatologiczne polegają zwykle na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pacjentem, badaniu podstawowym oraz ewentualnym wskazaniu wykonania dalszej, szczegółowej diagnostyki bądź zaleceniu odpowiednich leków. Specjalista dermatolog zajmuje się także łagodnymi i złośliwymi zmianami nowotworowymi skóry oraz stanami przedrakowymi. Do najczęściej spotykanych schorzeń z zakresu dermatologii zalicza się trądzik, atopowe zapalenie skóry oraz grzybicę.

Konsultacja dermatologiczna w Gdyni – gdzie się na nią udać?

Konsultacja dermatologiczna znajduje się wśród usług, oferowanych przez prof. dr hab. med. Waldemara Placka, który posiada specjalizację II stopnia z dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorem i współautorem prac z zakresu dermatologii, w tym pracy „Zaburzenia immunologiczne w atopowym zapaleniu skóry”, która ukazała się w książce „Atopowe zapalenie skóry”. Prof. Placek  nie tylko udziela konsultacji, ale również przeprowadza badania immunodermatologiczne, zajmuje się leczeniem nowotworów i przedrakowych stanów skóry.

Osoby, mające problemy ze skórą, przyjąć może w swoim gabinecie także dermatolog-wenerolog, dr n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło. Od 2009 roku jest przewodniczącą Sekcji Chłoniaków Skóry Polskiej Grupy Badawczej Chłoniaków, a w 2011 roku wzięła udział w XXIV Sympozjum Sekcji Alergicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego „Alergiczne choroby skóry – nowe możliwości”. Udziela porad w zakresie podstawowych chorób dermatologicznych, w tym trądziku różowatego czy kontaktowego zapalenia skóry, diagnozuje również zmiany skórne u noworodków.

Porady z zakresu dermatologii może udzielić również dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak, posiadająca specjalizację z dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Allergology and Clinical Immunology i współautorką pracy „Zmiany skórne w chorobach naczyń żylnych”, opublikowanej w 2012 roku. W leczeniu dermatologicznym stosuje krioterapię, a także elektrochirurgię, wykorzystywaną do usuwania zmian skórnych, w tym brodawek wirusowych dłoni. Przeprowadza operacje włókniaków, ognisk rogowacenia słonecznego oraz raka podstawnokomórkowego, zwanego też nabłoniakiem.

Ceny konsultacji dermatologicznej w Gdyni i Meksyku

Gabinet zabiegowy w Nowe Orłowo Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Nowe Orłowo Centrum Medyczne

W placówce Dr David Kirsch M.D. Cosmetic Surgery, mieszczącej się w Nuevo Leon, za konsultację dermatologiczną należy zapłacić przynajmniej 5 600 peso (około 1 200 zł). Tymczasem w gdyńskich placówkach medycznych ceny porady dermatologicznej rozpoczynają się od 120 zł.

Usługa konsultacja dermatologiczna w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.