Konsultacja dermatologiczna Grodzisk Mazowiecki i okolice

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Grodzisku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja dermatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 41 innych klinik z okolicy Grodziska Mazowieckiego. Konsultacja dermatologiczna można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) w cenie 170 zł lub w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (29 km od Grodziska Mazowieckiego) gdzie cena za konsultacja dermatologiczna wynosi 140 zł. W wymienionej placówce konsultacja dermatologiczna wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja dermatologiczna w Grodzisku Mazowieckim?

Wczytaj więcej wyników

Usługa konsultacja dermatologiczna w Grodzisku Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska