Konsultacja dermatologiczna Jastrzębie-Zdrój i okolice

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Jastrzębiu-Zdroju nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja dermatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Jastrzębia-Zdroju. Konsultacja dermatologiczna można przeprowadzić m.in. w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (46 km od Jastrzębia-Zdroju) w cenie 150 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (18 km od Jastrzębia-Zdroju) gdzie cena za konsultacja dermatologiczna wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa konsultacja dermatologiczna w Jastrzębiu-Zdroju jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska