Dobry dermatolog Kraków

Dobry dermatolog to skarb! Jeśli szukasz sprawdzonego specjalisty w Krakowie, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 25 tutejszych klinik. Przejrzyj profile lekarzy, przeczytaj opinie na ich temat i porównaj cenniki poszczególnych placówek by wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację dermatologiczną w Krakowie!

Dermatolog prywatnie w Krakowie - informacje

Dermatologia zajmuje się leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci, oraz leczeniem chorób, które uwidaczniają się na skórze, takich jak zapalenia skórne, choroby alergiczne skóry, trądzik czy łojotokowe zapalenie skóry. Podczas konsultacji lekarz dermatolog przeprowadza z pacjentem wywiad, ocenia stan skóry i planuje terapię leczniczą adekwatną do schorzenia. Konsultacja dermatologiczna ma na celu ustalenie postępowania diagnostycznego oraz sposobu leczenia danej choroby. Konsultacja z dermatologiem jest pierwszym krokiem w leczeniu dolegliwości skóry.

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Gdzie do dermatologa w Krakowie?

W Krakowie na konsultacje dermatologiczne zaprasza dobry dermatolog, jakim jest lek. med. Anny Stępień. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Dermatologii w Szpitalu im S. Żeromskiego w Krakowie oraz w klinice Medycyny Estetycznej dr Elisabeth Dancey w Londynie. Ukończyła liczne szkolenia i kursy z zakresu dermatologii, w tym: "Nowe peelingi w dermatologii estetycznej", "Alergie skóry i alergie zawodowe" oraz "Dermatologia standardy postępowania". Specjalizuje się w leczeniu laserem biostymulacyjnym i terapii fotodynamicznej, wykonuje także peelingi medyczne i mezoterapię skóry i włosów.

Kolejnym znanym dermatologiem w Krakowie jest lek. med. Dariusz Staszek. Jest on specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi a doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniu zmian nowotworowych skóry. Wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków miękkich i innych zmian skórnych.

Znani dermatolodzy w Małopolsce

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

W Instytucie Medycyny Estetycznej Medestetis pacjentów z chorobami skóry przyjmuje lek. Justyna Kostyra-Grabowska - dermatolog, wenerolog i lekarz medycyny estetycznej. Placówka znajduje się w dzielnicy Krowodrza i dołączyła do naszego portalu w 2018 roku.

Z problemami skórnymi można też się udać do lek. med. Ewy Marzec, która jest specjalistą I i II stopnia z zakresie dermatologii i wenerologii oraz absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem trądziku, dermatozy i alergii skórnych a także  diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych. W pracy wykorzystuje laser naczyniowy, przy pomocy którego zamyka naczynka oraz pajączki i naczyniaki.

Usługa konsultacja dermatologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.