Konsultacja dermatologiczna Kraków

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja dermatologiczna w Krakowie?

Konsultacja dermatologiczna Kraków - informacje

Sprzęt medyczny w Der-Med Sprzęt medyczny w Der-Med

Dermatologia zajmuje się leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci, oraz leczeniem chorób, które uwidaczniają się na skórze, takich jak zapalenia skórne, choroby alergiczne skóry, trądzik czy łojotokowe zapalenie skóry. Podczas konsultacji lekarz dermatolog przeprowadza z pacjentem wywiad, ocenia stan skóry i planuje terapię leczniczą adekwatną do schorzenia. Konsultacja dermatologiczna ma na celu ustalenie postępowania diagnostycznego oraz sposobu leczenia danej choroby. Konsultacja z dermatologiem jest pierwszym krokiem w leczeniu dolegliwości skóry.

Gdzie w Krakowie można przeprowadzić konsultację dermatologiczną

W Krakowie konsultacje dermatologiczną można wykonać u lek. med. Anny Stępień. Jest ona specjalistą I i II stopnia z zakresu dermatologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Dermatologii w Szpitalu im S. Żeromskiego w Krakowie oraz w klinice Medycyny Estetycznej dr Elisabeth Dancey w Londynie. Ukończyła liczne szkolenia i kursy z zakresu dermatologii, w tym : "Nowe peelingi w dermatologii estetycznej", "Alergie skóry i alergie zawodowe" oraz "Dermatologia standardy postępowania". Specjalizuje się w leczeniu laserem biostymulacyjnym i terapii fotodynamicznej, wykonuje także peelingi medyczne i mezoterapię skóry i włosów.

Kolejnym specjalistą, u którego można w Krakowie przeprowadzić konsultację dermatologiczną jest lek. med. Dariusz Staszek. Jest on specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi a doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych oraz rozpoznawaniu zmian nowotworowych skóry. Wykonuje zabiegi chirurgicznego usuwania brodawek wirusowych, łojotokowych, włókniaków miękkich i innych zmian skórnych.

Z problemami skórnymi można też się udać do lek. med. Ewy Marzec, która jest specjalistą I i II stopnia z zakresie dermatologii i wenerologii oraz absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem trądziku, dermatozy i alergii skórnych a także  diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych. W pracy wykorzystuje laser naczyniowy, przy pomocy którego zamyka naczynka oraz pajączki i naczyniaki.

Porównanie cen konsultacji dermatologicznej w Krakowie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

W Krakowie za konsultację z lekarzem dermatologiem trzeba zapłacić ok, 150 zł, podczas gdy za taką konsultację w London Dermatology Clinic w Anglii trzeba zapłacić 180 £ (ok. 1 000 zł).


 

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Warszawa od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Białystok od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska