Konsultacja dermatologiczna Łódź

dermatolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja dermatologiczna Łódź - informacje

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Słowo dermatologia pochodzi od greckiego derma czyli skóra. Jest dziedziną medycyny, która zajmuje się badaniem stanu skóry oraz leczeniem jej dolegliwości, takich jak np. zapalenie, trądzik czy choroby alergiczne. W obrębie zainteresowań dermatologii znajdują się także schorzenia przydatków skórnych oraz choroby ogólnoustrojowe ujawniające się na skórze (m.in. czerniak złośliwy skóry). Podczas konsultacji dermatologicznej lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, ocenia stan skóry oraz w razie potrzeby tworzy plan terapii.

Gdzie udać się na konsultację dermatologiczną w Łodzi?

Konsultacje z zakresu dermatologii przeprowadza dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, specjalista dermatologii i wenerologii. W 2012 r. otrzymała nagrodę Supertalentu w Medycynie. Doświadczenie medyczne zdobywała nie tylko w polskich placówkach, ale także we Francji oraz Wielkiej Brytanii. Jest członkiem kilku stowarzyszeń medycznych, w tym m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology. Dzięki pracy naukowej pt. "Genetyczne, środowiskowe i molekularne uwarunkowania rozwoju raków podstawnokomórkowych skóry" uzyskała tytuł naukowy.

Konsultacje dermatologiczne udzielane są także przez dr n. med. Magdalenę Lassota - Falczewską, która jest specjalistą dermatologiem - wenerologiem. Ukończyła wiele kursów o tematyce dermatologicznej, m.in. "Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne w dermatologii" oraz "Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry". Uczestniczyła także w szkoleniu na temat metody selektywnej mikrofototerapii punktowej do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy w Ratok®derm Merical Dermatological Centre of Milan.

Ray.Med to niepubliczna klinika, która posiada w swojej ofercie konsultacje dermatologiczne. Ponadto świadczy usługi  z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii skóry oraz kosmetyki twarzy. W ramach leczenia dermatologicznego kadra medyczna przeprowadza m.in. fototerapię UVB 311 nm oraz leczy zmiany trądzikowe przy zastosowaniu zabiegów światłem IPL. Klinika posiada w swoim wyposażeniu także laser frakcyjny CO2, który wspomaga usuwanie blizn potrądzikowych. Z kolei zabiegi kosmetyczne oferowane przez placówkę obejmują m.in termolifting RF oraz kurację PRX-T33.

Konsultacja dermatologiczna w Polsce i za granicą - niższe koszty w Łodzi

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

W The Harley Street Dermatology Clinic w Londynie konsultacja dermatologiczna kosztuje 230 £ (ok. 1 400 zł). Natomiast cena kolejnej wizyty w trybie leczenia wynosi 180 £ (ok. 1 100 zł). W łódzkich placówkach koszt konsultacji waha się w granicach 100 -200 zł. W Polsce ceny wizyt u dermatologa są zatem zdecydowanie niższe, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla obcokrajowców wobec zabiegów w innych państwach.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Poznań od 120 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
Konsultacja dermatologiczna cena »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: