Dobry dermatolog Łódź

Szukając dobrego dermatologa w Łodzi, warto wziąć pod uwagę opinie pacjentów, jak również lokalizację placówki i ceny konsultacji. Informacje niezbędne do podjęcia decyzji znajdziesz na poniższej liście 18 łódzkich klinik, w których przyjmują specjaliści dermatologii. Nie zwlekaj i zapisz się na konsultację do wybranego lekarza jeszcze dziś!

Pacjenci z Łodzi wybierają także placówki z Warszawy (119 km od centrum Łodzi)
Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna 250 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Dermatolog prywatnie w Łodzi - informacje

  Słowo dermatologia pochodzi od greckiego derma, czyli skóra. Jest dziedziną medycyny, która zajmuje się badaniem stanu skóry oraz leczeniem jej dolegliwości, takich jak np. zapalenie, trądzik czy choroby alergiczne. W obrębie zainteresowań dermatologii znajdują się także schorzenia przydatków skórnych oraz choroby ogólnoustrojowe ujawniające się na skórze (m.in. czerniak złośliwy skóry). Podczas konsultacji dermatologicznej lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, ocenia stan skóry oraz w razie potrzeby tworzy plan terapii.

  Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

  Gdzie na konsultację dermatologiczną w Łodzi?

  Na konsultacje pacjentów zaprasza dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dobry dermatolog i wenerolog. Doświadczenie medyczne zdobywała nie tylko w polskich placówkach, ale także we Francji oraz Wielkiej Brytanii. Jest członkiem kilku stowarzyszeń medycznych, w tym m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology. Dzięki pracy naukowej pt. "Genetyczne, środowiskowe i molekularne uwarunkowania rozwoju raków podstawnokomórkowych skóry" uzyskała tytuł naukowy.

  Porad udziela także przez dr n. med. Magdalenę Lassota - Falczewską, która jest znanym dermatologiem w Łodzi. Ukończyła wiele kursów o tematyce dermatologicznej, m.in. "Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne w dermatologii" oraz "Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry". Uczestniczyła także w szkoleniu na temat metody selektywnej mikrofototerapii punktowej do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy w Ratok®derm Merical Dermatological Centre of Milan.

  Dobry dermatolog w Łódzkiem

  Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

  Wykwalifikowana kadra lekarska to domena znajdującej się w dzielnicy Polesie Kliniki Pawlikowski. W placówce, która dołączyła do naszego portalu z początkiem roku 2019, pacjentów z chorobami skóry przyjmują lek. Bartosz Pawlikowski i lek. Klaudia Orłowska-Orlik. Klinika może pochwalić się także bogatą ofertą z zakresu dermatologii estetycznej.

  Ray.Med to niepubliczna klinika, która posiada w swojej ofercie konsultacje dermatologiczne. Ponadto świadczy usługi  z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii skóry oraz kosmetyki twarzy. W ramach leczenia dermatologicznego kadra medyczna przeprowadza m.in. fototerapię UVB 311 nm oraz leczy zmiany trądzikowe przy zastosowaniu zabiegów światłem IPL. Klinika posiada w swoim wyposażeniu także laser frakcyjny CO2, który wspomaga usuwanie blizn potrądzikowych. Z kolei zabiegi kosmetyczne oferowane przez placówkę obejmują m.in termolifting RF oraz kurację PRX-T33.

  Usługa konsultacja dermatologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.