Konsultacja dermatologiczna Lubliniec i okolice

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Lublińcu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja dermatologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Lublińca. Konsultacja dermatologiczna można przeprowadzić m.in. w SURGICA Pawełczak w Częstochowie (35 km od Lublińca) w cenie 100 zł lub w Klara Centrum Medyczne w Częstochowie (35 km od Lublińca) gdzie cena za konsultacja dermatologiczna wynosi 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja dermatologiczna w Lublińcu?

Usługa konsultacja dermatologiczna w Lublińcu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska