Konsultacja dermatologiczna Poznań

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja dermatologiczna Poznań - informacje

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Diagnostyką (również histopatologiczną) i terapią chorób skóry zajmuje się dermatolog, zaczynając od trądziku, alergii i łojotokowego zapalenia skóry, przez łysienie, a kończąc na nowotworach skóry oraz – w zależności od kwalifikacji – medycynie estetycznej. W zakresie usług kwalifikuje do zabiegów i postępowania w ramach profilaktyki schorzeń skóry oraz przeciwdziałania procesom jej starzenia się i pielęgnacji.

Leczenie schorzeń skóry i jej przydatków w Poznaniu

Terapią chorób bakteryjnych i grzybicznych, z chorobami wenerycznymi włącznie, łysieniem oraz oceną zmian nowotworowych skóry zajmuje się dr n. med. Aleksander Karpisiewicz, dermatolog-wenerolog, który ponadto specjalizuje się w zakresie trychologii – leczenia i diagnostyki wypadania włosów. Dermatolog kliniczny i praktyczny, swoje usługi świadczy w ramach gabinetu konsultacyjno-zabiegowego z pełnym wyposażeniem do realizacji procedur z użyciem lasera, elektrokoagulacji, dermatoskopu czy lampy Wooda. Współpracuje z chirurgiem onkologiem oraz chirurgiem plastycznym.

Centrum Medycyny Estetycznej Estime realizuje fachową ofertę m. in. z zakresu dermatologii estetycznej i chirurgii, a także dietetyki i kosmetologii. Choroby skóry, paznokci i włosów u dorosłych i dzieci skonsultujemy tu z lekarzami posiadającymi drugi stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe, m. in. z lek. med. Julitą Wołowiec, specjalistą dermatologiem–wenerologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Zakres konsultacji obejmuje badanie, leczenie farmakologiczne, konsultacje przed zabiegami medycyny estetycznej oraz – na podstawie wskazań – kwalifikację do konkretnego zabiegu.

Chcąc skorzystać ze specjalistycznej diagnostyki dermatologicznej i leczenia chorób skóry, jak również oferty dermatologii estetycznej, w tym usuwania znamion i blizn czy wypełniania zmarszczek, możemy zdecydować się na wizytę w Specjalistycznym Gabinecie Dermatologicznym dr hab. n. med. Karoliny Olek-Hrab. Specjalista z dermatologii i wenerologii zajmuje się nie tylko diagnostyką, ale także konsultuje i leczy choroby przenoszone drogą płciową. W swoim gabinecie świadczy pełen zakres usług, porad i konsultacji, również z medycyny estetycznej.

Klinika medycyny estetycznej Derma Solutions swoją działalność w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii, dermatologii i kosmetologii rozpoczęła w 2002 r. W zakresie dermatologii konsultacje lekarskie świadczy dermatolog, lek. med. Monika Ziemiańska, która specjalizuje się w leczeniu m. in.  trądziku młodzieńczego czy różowatego, łuszczycy, infekcji bakteryjnych oraz wirusowych. W zakresie jej usług jest ponadto dermatosopowa ocena znamion barwnikowych oraz zabiegi z dziedziny dermatochirurgii. Od 2009 r. realizuje również procedury medycyny estetycznej.

Gabinet Mediwa Clinic prowadzi lek. med. Iwona Stajkowska, specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, związana ze Szpitalem im. Strusia w Poznaniu, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W zakresie oferty świadczy usługi z dermatologii estetycznej oraz dermatologii ogólnej i wideodermatoskopii, jak również dermatochirurgii, a cennik obejmuje pierwszą konsultację dermatologiczną oraz każdą następną wynikającą z podjętej procedury. Gabinet nie realizuje usług w ramach umowy z NFZ.   

Problemy nie tylko z cerą, ale i z włosami, metody leczenia schorzeń skóry oraz jej pielęgnacji w Poznaniu skonsultujemy również w Specjalistycznych Poradniach Lekarskich Ars-Medic, gdzie swoje usługi świadczy dermatolog, lek. med. Krystyna Jarmińska-Lewandowska oraz dermatolog-wenerolog, lek. med. Weronika Chorążyczewska, specjalizująca się także w dermatologii estetycznej. Placówka zajmuje się wielospecjalistycznym poradnictwem medycznym i swoją działalność prowadzi od 1993 r. we współpracy z interdyscyplinarną kadra medyczną. 

Konsultacja dermatologiczna w Wielkiej Brytanii – cena wizyty

Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej

Dr Alun Evans, jako konsultant dermatologiczny świadczy swoje usługi w Princess of Wales Hospital, Bridgend i Neath Port Talbot Hospital w ramach NHS oraz prywatnie. Swoją praktykę prowadzi również w Celtic Gateway w Cardiff, a cena konsultacji w każdej z placówek wynosi 140 £ (784 zł).

 

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 100 zł do 250 zł
 • Warszawa od 105 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Białystok od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska