r
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

4,5 / 5  (314 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna 100 zł

  Dermatolog prywatnie w Szczecinie - informacje

  Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

  U specjalisty z zakresu dermatologii szukać pomocy można w przypadku chorób alergicznych skóry, zapalenia skórnego oraz chorób włosów i paznokci. Pomaga on także leczyć kurzajki oraz trądzik. Przeprowadza również kwalifikacje do zabiegów, takich jak np. usuwanie blizn czy znamion oraz udziela porad z obszaru pielęgnacji skóry.

  Konsultacja u specjalisty dermatologii w Szczecinie

  Po poradę dermatologiczną w Szczecinie udać się można do dr n. med. Magdaleny Boer, specjalistki dermatologii i wenerologii. Pracę doktorską poświeciła zagadnieniu właściwości biofizycznych skóry w przebiegu trądziku zwykłego i łojotokowego zapalenia skóry. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się głównie w leczeniu trądziku zwykłego i różowatego, chorób o podłożu łojotokowym oraz innych chorób skóry, włosów i paznokci. Z obszaru dermatologii zabiegowej wykonuje usuwanie brodawek łojotokowych, włókniaków oraz poszerzonych naczyń przy użyciu technik laseroterapii.

  Na konsultację dermatologiczną wybrać się można także do dr n. med. Sylwii Farfał-Kałuckiej, specjalistki dermatologii i wenerologii. Jest autorką pracy „Ocena przenikania do skóry acyklowiru zastosowanego ogólnie i zewnętrznie z wykorzystaniem metody mikrodializy skórnej.” Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiada wiele certyfikatów z zakresu dermatologii, np. „Techniki laserowe w dermatologii estetycznej część I: Usuwanie nadmiernego owłosienia, naczyń, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry” oraz „Zastosowania lamp LED w dermatologii estetycznej.” Zakres wykonywanych przez nią zabiegów obejmuje m.in. aseroterapię, mezoterapię, mikrodermabrazję oraz wideodermatoskopię.

  Konsultację dermatologiczną w swojej ofercie ma również dr n. med. Iwona Mączyńska, specjalistka dermatologii, wenerologii i mikrobiologii. Studia ukończyła na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Jako współautorka brała udział w wielu projektach badawczych z zakresu dermatologii, sponsorowanych przez Komitet Badań Naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu trądziku, zakażeń skóry, bielactwie, chorobach alergicznych skóry, chorobach włosów i paznokci oraz nowotworach skóry. Przeprowadza też liczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, w tym hydradermabrazję (aparatem HydraFacialTM), czyli usunięcie martwych komórek naskórka wraz z podawaniem oczyszczającego serum.

  Cena konsultacji dermatologicznej w Szczecinie i w Madrycie

  Kadra w Dom Lekarski Centrum Medyczne Kadra w Dom Lekarski Centrum Medyczne

  Za prywatną wizytę u dermatologa w Szczecinie należy zapłacić około 100 złotych. Za granicą za taką konsultację zapłacić trzeba około dwa razy więcej, na przykład w Clínica DAM w Madrycie cena wynosi 50 euro, czyli około 210 złotych.

  Usługa konsultacja dermatologiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

  Autor: