Konsultacja dermatologiczna Szczecin

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja dermatologiczna w Szczecinie?

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)

Konsultacja dermatologiczna Szczecin - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

U specjalisty z zakresu dermatologii szukać pomocy można w przypadku chorób alergicznych skóry, zapalenia skórnego oraz chorób włosów i paznokci. Pomaga on także leczyć kurzajki oraz trądzik. Przeprowadza również kwalifikacje do zabiegów, takich jak np. usuwanie blizn czy znamion oraz udziela porad z obszaru pielęgnacji skóry.

Konsultacja u specjalisty dermatologii w Szczecinie

Po poradę dermatologiczną w Szczecinie udać się można do dr n. med. Magdaleny Boer, specjalistki dermatologii i wenerologii. Pracę doktorską poświeciła zagadnieniu właściwości biofizycznych skóry w przebiegu trądziku zwykłego i łojotokowego zapalenia skóry. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się głównie w leczeniu trądziku zwykłego i różowatego, chorób o podłożu łojotokowym oraz innych chorób skóry, włosów i paznokci. Z obszaru dermatologii zabiegowej wykonuje usuwanie brodawek łojotokowych, włókniaków oraz poszerzonych naczyń przy użyciu technik laseroterapii.

Na konsultację dermatologiczną wybrać się można także do dr n. med. Sylwii Farfał-Kałuckiej, specjalistki dermatologii i wenerologii. Jest autorką pracy „Ocena przenikania do skóry acyklowiru zastosowanego ogólnie i zewnętrznie z wykorzystaniem metody mikrodializy skórnej.” Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiada wiele certyfikatów z zakresu dermatologii, np. „Techniki laserowe w dermatologii estetycznej część I: Usuwanie nadmiernego owłosienia, naczyń, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry” oraz „Zastosowania lamp LED w dermatologii estetycznej.” Zakres wykonywanych przez nią zabiegów obejmuje m.in. aseroterapię, mezoterapię, mikrodermabrazję oraz wideodermatoskopię.

Konsultację dermatologiczną w swojej ofercie ma również dr n. med. Iwona Mączyńska, specjalistka dermatologii, wenerologii i mikrobiologii. Studia ukończyła na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Jako współautorka brała udział w wielu projektach badawczych z zakresu dermatologii, sponsorowanych przez Komitet Badań Naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu trądziku, zakażeń skóry, bielactwie, chorobach alergicznych skóry, chorobach włosów i paznokci oraz nowotworach skóry. Przeprowadza też liczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, w tym hydradermabrazję (aparatem HydraFacialTM), czyli usunięcie martwych komórek naskórka wraz z podawaniem oczyszczającego serum.

Cena konsultacji dermatologicznej w Szczecinie i w Madrycie

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Za prywatną wizytę u dermatologa w Szczecinie należy zapłacić około 100 złotych. Za granicą za taką konsultację zapłacić trzeba około dwa razy więcej, na przykład w Clínica DAM w Madrycie cena wynosi 50 euro, czyli około 210 złotych.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Tarnowo Podgórne od 150 zł
 • Warszawa od 100 zł do 250 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska