Konsultacja dermatologiczna Wrocław

dermatolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja dermatologiczna Wrocław - informacje

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Na poradę do specjalisty dermatologa warto udać się, gdy zauważymy u siebie niepokojące zmiany na skórze, a także wtedy, gdy chcemy pozbyć się niektórych zmian skórnych. Dermatolog pomoże także w przypadku nadmiernej potliwości, problemów z włosami czy chorób ogólnoustrojowych objawiających się na skórze.

Omówić problemy ze skórą w czasie konsultacji

Do wrocławskiego Gabinetu Dermatologicznego można się umówić na konsultacje z jednym z przyjmujących tu specjalistów, w czasie których lekarz omówi z pacjentem problemy z zakresu dermatologii ogólnej. Ponadto można się poddać tutaj zabiegowi krioterapii, elektrokoagulacji czy mezoterapii leczniczej. Jednym z lekarzy jest dr n. med. Anita Hryncewicz-Gwóźdź, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1991 oraz II stopnia od 1996 roku), która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w Katedrze i Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz doszkala się na konferencjach i kursach w kraju i za granicą, np. z zakresu chorób alergicznych skóry (kurs odbyty we Wrocławiu w 2009 roku).

W Prywatnym Gabinecie Dermatologicznym dr Pluciński specjalista udziela konsultacji z zakresu nie tylko dermatologii, ale także wenerologii. Wśród oferowanych tutaj zabiegów można wymienić: krioterapię i elektrochirurgię. Pacjentowi zostanie zaproponowane odpowiednie leczenie dostosowane do jego schorzenia. Na konsultacje i zabiegi przyjmuje dr n. med. Piotr Pluciński, specjalista dermatologii i wenerologii - specjalizacja I stopnia w roku 1994 oraz II stopnia od roku 1997. Swoich umiejętności zawodowych nabywał w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

DermaDerm to gabinet dermatologiczny, gdzie pacjent może udać się na prywatną wizytę dermatologiczną, na której specjalista przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i podejmie skuteczne leczenie różnych chorób skóry. Wykona dermatoskopię cyfrową w celu oceny zmian skórnych oraz zabiegi dermatochirurgiczne, tj. usuwanie guzów skóry laserem CO2, krioterapia brodawek wirusowych, chirurgiczne usunięcie zmiany skórnej czy laserowe zamykanie naczynek. Specjalistą z tego zakresu jest dr Adrian Chwojnicki, dermatolog i wenerolog od 2006 roku, który nabywał doświadczenia, pracując w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.

Na wizytę konsultacyjną z zakresu dermatologii można udać się także do gabinetu Medycyny i Dermatologii Estetycznej Aw-Derma. Wykonywane są tutaj m.in. zabiegi laseroterapii (zamykanie naczyń, zabiegi laserem frakcyjnym CO2), dermatologii klinicznej (usuwanie brodawek czy włókniaków) oraz dermatologii estetycznej. Pacjentów przyjmuje tutaj dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2000 roku), szkoliła się ze swoich dziedzin medycyny za granicą, m.in. w Klinice Dermatologii we Frankfurcie nad Menem oraz podczas zjazdów Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W Przychodni Lekarskiej Vita znajduje się Gabinet Dermatologiczny, w którym na konsultacji można zasięgnąć porady specjalisty dermatologa. Lekarz zajmuje się tutaj drobnymi zabiegami dermatologicznymi, np. usuwaniem brodawek, znamion, naczyniaków przy wykorzystaniu metod  krioterapii, elektrokoagulacji i łyżeczkowania. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Alicja Bliżanowska, specjalista dermatologii i wenerologii - I stopnia od 1970 oraz II stopnia od 1973 roku, która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w skomplikowanych przypadkach dermatologicznych, tj. atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy choroby autoimmunologiczne.

Gabinet Dermatologii Leczniczej i Laserowej Platinium zaprasza swoich pacjentów nie tylko na konsultacje medyczne ze specjalistami dermatologii ale także na zabiegi z dermatologii ogólnej i estetycznej, tj. elektrokoagulacja, laser frakcyjny czy mezoterapia i leczenie nadpotliwości. Na wizytę można się tutaj umówić do dr n. med. Barbary Pytrus, specjalisty dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1991 roku oraz II stopnia od 1994 roku), która jest recenzentem naukowym podręczników tj. "Kosmetyka" czy "Dermatochirurgia". Posiada także liczne certyfikaty z odbytych szkoleń dermatologicznych.

Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu a ile za granicą?

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Za wizytę konsultacyjną ze specjalistą dermatologii pacjent we wrocławskich gabinetach zapłaci kwotę od 100 zł. W Manchesterze w Wielkiej Brytanii wyda natomiast £85, udając się do dermatologa w Medical & Dental Care Green Surgery.

Konsultacja dermatologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Józefosław od 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 190 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Poznań od 100 zł do 250 zł
 • Katowice od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 100 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
Konsultacja dermatologiczna cena »

Usługa konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: