Dobry dermatolog Wrocław

Szukasz dobrego dermatologa we Wrocławiu, który pomoże Ci uporać się z problemami skórnymi? Jesteś w odpowiednim miejscu! Poniżej znajdziesz listę 15 klinik, w których przyjmują dermatolodzy cieszący się dobrymi opiniami wśród pacjentów. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dermatolog prywatnie we Wrocławiu - informacje

Na poradę do specjalisty dermatologa warto udać się, gdy zauważymy u siebie niepokojące zmiany na skórze, a także wtedy, gdy chcemy pozbyć się niektórych zmian skórnych. Dermatolog pomoże także w przypadku nadmiernej potliwości, problemów z włosami czy chorób ogólnoustrojowych objawiających się na skórze.

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Gdzie do dermatologa we Wrocławiu?

Do wrocławskiego Gabinetu Dermatologicznego można się umówić na konsultacje z jednym z przyjmujących tu specjalistów, w czasie których lekarz omówi z pacjentem problemy z zakresu dermatologii ogólnej. Ponadto można się poddać tutaj zabiegowi krioterapii, elektrokoagulacji czy mezoterapii leczniczej. Jednym z lekarzy jest dr n. med. Anita Hryncewicz-Gwóźdź, specjalista dermatologii i wenerologii, która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w Katedrze i Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz doszkala się na konferencjach i kursach w kraju i za granicą, np. z zakresu chorób alergicznych skóry.

W Prywatnym Gabinecie Dermatologicznym dr Pluciński specjalista udziela konsultacji z zakresu nie tylko dermatologii, ale także wenerologii. Wśród oferowanych tutaj zabiegów można wymienić: krioterapię i elektrochirurgię. Pacjentowi zostanie zaproponowane odpowiednie leczenie dostosowane do jego schorzenia. Na konsultacje i zabiegi przyjmuje dr n. med. Piotr Pluciński, dobry dermatolog i wenerolog. Swoich umiejętności zawodowych nabywał w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

DermaDerm to gabinet dermatologiczny, gdzie pacjent może udać się na prywatną wizytę dermatologiczną, na której specjalista przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i podejmie skuteczne leczenie różnych chorób skóry. Wykona dermatoskopię cyfrową w celu oceny zmian skórnych oraz zabiegi dermatochirurgiczne, tj. usuwanie guzów skóry laserem CO2, krioterapia brodawek wirusowych, chirurgiczne usunięcie zmiany skórnej czy laserowe zamykanie naczynek. Specjalistą z tego zakresu jest dr Adrian Chwojnicki, znany dermatolog i wenerolog, który nabywał doświadczenia, pracując w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.

Znani dermatolodzy na Dolnym Śląsku

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

W Proclinic - placówce, która dołączyła do nas w 2018 roku - przyjmuje wielu dobrych dermatologów:

 • lek. Magdalena Bencal-Kusińska
 • lek. Edyta Lelonek
 • lek. Bartosz Ptak
 • lek. Karolina Rajkowska
 • lek. Katarzyna Łuczak
 • lek. Daria Wojtczyk

W Przychodni Lekarskiej Vita znajduje się Gabinet Dermatologiczny, w którym na konsultacji można zasięgnąć porady specjalisty dermatologa. Lekarz zajmuje się tutaj drobnymi zabiegami dermatologicznymi, np. usuwaniem brodawek, znamion, naczyniaków przy wykorzystaniu metod  krioterapii, elektrokoagulacji i łyżeczkowania. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Alicja Bliżanowska, specjalista dermatologii i wenerologii, która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w skomplikowanych przypadkach dermatologicznych, tj. atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy choroby autoimmunologiczne.

Gabinet Dermatologii Leczniczej i Laserowej Platinium zaprasza swoich pacjentów nie tylko na konsultacje medyczne ze specjalistami dermatologii ale także na zabiegi z dermatologii ogólnej i estetycznej, tj. elektrokoagulacja, laser frakcyjny czy mezoterapia i leczenie nadpotliwości. Na wizytę można się tutaj umówić do dr n. med. Barbary Pytrus, specjalisty dermatologii i wenerologii, która jest recenzentem naukowym podręczników tj. "Kosmetyka" czy "Dermatochirurgia". Posiada także liczne certyfikaty z odbytych szkoleń dermatologicznych.

FAQ: konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu - najczęstsze pytania

 • Ile kosztuje wizyta u dermatologa we Wrocławiu?

  Za konsultację dermatologiczną we Wrocławiu zapłacimy minimum 80 zł. Średnia cena wizyty to około 150 zł. Koszt spotkania z najbardziej znanym dermatologiem we Wrocławiu może wynieść nawet 180 zł. Porównaj ceny w 16 wrocławskich placówkach.

 • Którzy wrocławscy dermatolodzy są najlepiej oceniani?

  Pozytywnymi opiniami pacjentów we Wrocławiu cieszy się wielu dermatologów, m.in. dr n. med. Ewa Kaniowska (DERMA PULS), dr n. med. Karolina Lesner (Venomedica) i lek. Sebastian Matwiejczyk (Esderm). Zobacz listę najlepszych specjalistów dermatologii.

 • Czy potrzebne jest skierowanie na wizytę u dermatologa?

  Chcąc udać się do dermatologa we Wrocławiu na NFZ, niezbędne jest okazania skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Aby zapisać się na wizytę prywatnie, nie jest ono wymagane.

 • W których klinikach we Wrocławiu przyjmują dermatolodzy?

  Dermatolodzy przyjmują w wielu wrocławskich placówkach. Spośród nich warto wymienić kliniki takie jak Esderm, Venomedica, Tesoro czy Proclinic. Kliknij i sprawdź pełną listę 16 placówek.

Usługa konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:
Aktualizacja: