Konsultacja diabetologiczna Trzebinia i okolice

Synonimy: konsultacja u diabetologa, diabetolog wizyta prywatna

Bezpośrednio Trzebinia nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja diabetologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Trzebinia. Konsultacja diabetologiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (48 km od Trzebinia) w cenie 180 zł lub w Ośrodek Medyczny Osteomed w Krakowie (35 km od Trzebinia) gdzie cena za konsultacja diabetologiczna wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja diabetologiczna Trzebinia?

Usługa konsultacja diabetologiczna Trzebinia jest najczęściej wykonywana przez diabetologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska