Konsultacja endodontyczna Kraków

Synonimy: konsultacja lekarza endodonty, endodonta wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja endodontyczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Stomatologia Krakowska 49 Gabinet zabiegowy w Stomatologia Krakowska 49

Na konsultacje endodontyczną udać się można m.in. by uratować ząb, zakwalifikowany do usunięcia, lub w przypadku ciągłych problemów z zębem, co do których są sprzeczne ze sobą diagnozy. W czasie konsultacji endodontycznej pacjent uzyskać może niezbędne informacje dotyczące leczenia kanałowego, także z wykorzystaniem mikroskopu endodontycznego. Leczenie endodontycze konieczne jest w przypadku chorób miazgi zęba (nerwów, naczyń wewnątrz zęba), które najczęściej powstają na skutek głębokiej próchnicy. W trakcie wizyty u endodonty niezbędne jest aktualne zdjęcie RTG chorego zęba, które najczęściej wykonywane jest na miejscu.

Prywatna wizyta u endodonty – do kogo się udać w Krakowie

W celu zdobycia niezbędnych informacji na temat leczenia kanałowego wybrać się można do lek. dent. Mateusza Blaka, specjalisty stomatologii ogólnej. Jest on absolwentem Wydziału Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. W swojej pracy wykorzystuje mikroskop zabiegowy firmy Alliton, Endometr Raypex 5 oraz mikrosilnik endodontyczny razem z systemem rotacyjnych niklowo-tytanowych narzędzi firmy NSK, umożliwiający dokładne opracowanie kanału korzeniowego. Wykonuje także leczenie zębów nieprawidłowo przeleczonych endodontycznie – tzw. reendo.

Konsultację endodontyczną w swojej ofercie ma także dr n. med. Maciej Żarow, specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji. Jest absolwentem Uniwersytetu Sammelweisa w Budapeszcie i autorem książki „EndoProtetyka. Przewodnik dla praktyki.” W trakcie zabiegów z zakresu leczenia kanałowego wykorzystuje m.in. mikroskop endodontyczny Zeiss Opti oraz Obture III, System B, czyli urządzenie służące do wypełniania kanałów korzeniowych płynną gutaperką.

Na prywatną wizytę do endodonty udać się można do lek. dent. Agaty Lipińskiej, specjalistki stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ukończyła ona studia na Wydziale Stomatologicznym CMUJ w Krakowie. Posiada certyfikat uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Endodoncja”, ukończyła także kurs „Powtórne leczenie endodontyczne”. W trakcie leczenie kanałowego wykorzystuje nowoczesny sprzęt, taki jak mikroskop zabiegowy Smart Optic oraz endometr Raypex 5, czyli urządzenie umożliwiające precyzyjne zlokalizowanie wierzchołka kanału.

Cena konsultacji endodontycznej w Krakowie i Londynie

Gabinet zabiegowy w Stomatologia Krakowska 49 Gabinet zabiegowy w Stomatologia Krakowska 49

W Krakowie za prywatną wizytę u endodonty zapłacić trzeba 100 złotych. Za granicą cena takiej samej usługi jest znacznie wyższa, na przykład w London Dental Centre w Londynie wynosi on 80 funtów brytyjskich, czyli 480 złotych.
Konsultacja endodontyczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 200 zł
  • Wrocław od 50 zł do 150 zł
  • Gliwice od 50 zł
  • Warszawa od 100 zł do 150 zł
  • Lublin od 80 zł do 100 zł
  • Katowice od 200 zł
  • Łódź od 50 zł do 70 zł
  • Poznań od 50 zł do 200 zł
  • Szczecin od 100 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja endodontyczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska