Konsultacja endodontyczna Zgierz i okolice

Synonimy: konsultacja lekarza endodonty, endodonta wizyta prywatna

Bezpośrednio w Zgierzu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja endodontyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Zgierza. Konsultacja endodontyczna można przeprowadzić m.in. w Arie Stomatologia w Łodzi (11 km od Zgierza) w cenie 50 zł lub w NovoDENT-MED Łódź w Łodzi (11 km od Zgierza). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja endodontyczna w Zgierzu?

Usługa konsultacja endodontyczna w Zgierzu jest najczęściej wykonywana przez endodonty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska