Konsultacja endokrynologiczna

konsultacja u endokrynologa, endokrynolog wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja endokrynologiczna - informacje

Gabinet zabiegowy w Derm-Al Gabinet zabiegowy w Derm-Al

Endokrynologia jest to dziedzina medycyny, która zajmuje się działaniem wewnętrznym gruczołów i hormonów, czyli leczeniem zaburzeń między innymi tarczycy, nadnercza czy przysadki mózgowej. Na konsultację składa się zazwyczaj wywiad na temat przebytych chorób pacjenta, badanie przedmiotowe oraz skierowanie pacjenta na dodatkowe badania obrazowe i laboratoryjne. Z konsultacji endokrynologicznej korzystają najczęściej kobiety w celu zdiagnozowania prawidłowego funkcjonowania tarczycy podczas planowania ciąży.

Konsultacje endokrynologiczne w Polskich miastach

Konsultacji endokrynologicznych w Warszawie udziela lek. med. Magdalena Jagiełło, która specjalizuje się w endokrynologii oraz chorobach wewnętrznych. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Aktualnie jest zatrudniona jako starszy asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA w Warszawie. Staż ukończyła w szpitalu MSWiA w Warszawie. Doktor Jagiełło pomaga pacjentom wyleczyć takie schorzenia jak zapalenia tarczycy, wole guzkowe oraz podwyższone stężenia androgenów u kobiet.

W Krakowie można skorzystać z konsultacji endokrynologicznej w placówce Centrum Medyczne Cegielniana. Oprócz postawienia diagnozy, ośrodek oferuje pomoc w zakresie chorób tarczycy oraz przytarczyc. Pacjent może również poddać się leczeniu zaburzeń jąder oraz jajników, a także chorób nadnerczy. Placówka umożliwia wykonanie badań USG tarczycy oraz badań EKG, tomografię komputerową czy tomografię komputerową.

W Poznaniu można skorzystać z prywatnej wizyty endokrynologicznej u specjalisty chorób wewnętrznych dr n. med. Katarzyny Hen, która była uczestnikiem szkolenia z USG tarczycy oraz Biopsji Aspiracyjnej Cienkoigłowej Celowanej Tarczycy, zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Biopsji Narządowej oraz Polskie Towarzystwo Tyreologiczne. Dr n. med. Katarzyna Hen należy także do Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

W zakresie konsultacji i leczenia endokrynologicznego można także skorzystać z oferty dr n. med Grzegorza Gawrysia, specjalisty chorób wewnętrznych i endokrynologii, który prowadzi gabinet endokrynologiczny we Wrocławiu. W roku 1989 ukończył z wyróżnieniem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Do roku 2010 dr n. med Grzegorz Gawryś był zastępcą ordynatora Oddziału Endokrynologicznego Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu, natomiast od roku 2010 do 2012 był ordynatorem wymienionej placówki. Zakres leczenia to między innymi zespoły androgenne (nadmierne owłosienie, trądzik, łysienie) czy choroby trzustki (cukrzyca, guzy endokrynne).

Założone w 2004 roku Centrum Medyczne AKUMED, znajdujące się w Gdańsku, także ma w swojej ofercie konsultacje w zakresie endokrynologii. Placówka oferuje także usługi z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie chorób wewnętrznych. Specjaliści Centrum Medycznego AKUMED pomagają w takich przypadkach jak schorzenia trzustki. Pacjent znajdzie w poradni pomoc w zakresie cukrzycy, choroby wrzodowej żołądka oraz nadwagi.

Endokrynolog lek. med. Beata Babińska pomaga pacjentom na terenie Łodzi w Poradni Endokrynologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej oraz w placówkach grupy Lux Med. Konsultacje endokrynologiczne u lek. Beaty Babińskiej są dostępne zarówno dla dzieci i dorosłych. Dostępna jest w ofercie także możliwość leczenia zaburzenia wzrastania u dzieci oraz zaburzenia dojrzewania płciowego.

Konsultacja endokrynologiczna w Polsce tańsza niż w Europie Zachodniej

Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

Bendigo Medical Centre w miejscowości St Bendigo (Wielka Brytania) za szczegółową konsultację endokrynologiczną pobiera 100 funtów (560 zł), natomiast na terenie Polski cena wynosi od 120 zł do 180 zł. Czynnik finansowy wpływa na większą liczbę zagranicznych pacjentów, którzy przyjeżdżają leczyć się w polskich gabinetach. W trakcie wizyty w Polsce obcokrajowcy mogą też zwiedzić zabytki takie jak np. Bazylika konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku.

Konsultacja endokrynologiczna - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 130 zł do 390 zł
 • Kraków od 140 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Wrocław od 150 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 250 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Gdynia od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 120 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 150 zł
 • Gliwice od 120 zł
 • Lubin od 185 zł
 • Tychy od 100 zł
Konsultacja endokrynologiczna cena »

Usługa konsultacja endokrynologiczna jest najczęściej wykonywana przez endokrynologa.