Konsultacja fizjoterapeutyczna Gliwice

Synonimy: konsultacja u fizjoterapeuty, fizjoterapeuta wizyta prywatna, specjalista rehabilitacji medycznej konsultacja,

Filtruj wyniki
Pacjenci z Gliwic wybierają także placówki z Mysłowice (36 km od centrum Gliwic)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa konsultacja fizjoterapeutyczna w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez fizjoterapeuty.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja fizjoterapeutyczna w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec oraz Jaworzno.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska