Konsultacja fizjoterapeutyczna Julianów i okolice

Synonimy: konsultacja u fizjoterapeuty, fizjoterapeuta wizyta prywatna, specjalista rehabilitacji medycznej konsultacja,

Bezpośrednio Julianów nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja fizjoterapeutyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 24 innych klinik z okolicy Julianów. Konsultacja fizjoterapeutyczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Medyczna Wilmed w Warszawie (31 km od Julianów) w cenie 120 zł lub w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (31 km od Julianów) gdzie cena za konsultacja fizjoterapeutyczna wynosi 160 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja fizjoterapeutyczna Julianów?

Warszawa  ul. Komisji Edukacji Narodowej 97

LinMed

Przychodnia Rehabilitacyjna LinMed jest zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursynów, w bliskim sąsiedztwie Parku im. Jana Pawła II... więcej »

Usługa konsultacja fizjoterapeutyczna Julianów jest najczęściej wykonywana przez fizjoterapeuty.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska