Konsultacja fizjoterapeutyczna Kraków

konsultacja u fizjoterapeuty, fizjoterapeuta wizyta prywatna, specjalista rehabilitacji medycznej konsultacja,

Pacjenci z Krakowa wybierają także placówki z Tomice (38 km od centrum Krakowa)
Tomice, ul. Wojska Polskiego 72

Centrum Fizjoterapii Rehabu

4,9 / 5  (46 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja fizjoterapeutyczna od 60 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Konsultacja fizjoterapeutyczna Kraków - informacje

  Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

  Fizjoterapeuta to specjalista, który za pomocą rehabilitacji, terapii oraz działań profilaktycznych pomaga pacjentom w powstrzymaniu negatywnych postępujących zmian w organizmie, powstałych w wyniku wypadków, kontuzji czy operacji, a także przyczynia się do poprawienia sprawności ruchowej leczonego. Fizjoterapeuta wykonuje zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże i ćwiczenia. Indywidualny program fizjoterapeutyczny ustalany jest dla każdego pacjenta na specjalistycznych konsultacjach z tego zakresu.

  Konsultacja fizjoterapeutyczna w Krakowie - kto ma ją w swojej ofercie

  Specjalistą fizjoterapii, do którego można udać się na terenie Krakowa na wizytę z wywiadem, wstępną diagnozą i programem leczenia jest mgr Izabela Nowaczek-Grzywa, fizjoterapeuta, posiadająca bogate doświadczenie w swojej dziedzinie, zdobyte m.in. w placówkach medycznych na terenie Krakowa oraz na licznych kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat ukończenia kursów "Nowoczesne metody rehabilitacji stawu barkowego" (2014 rok), "Terapia przeciwobrzękowa w traumatologii sportowej i ortopedii" (2014 rok) i "Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn Metoda McKenziego – moduł A" (2011 rok). Zdobytą wiedzę wykorzystuje nie tylko na konsultacjach fizjoterapeutycznych, ale także podczas zabiegów, takich jak terapia punków spustowych, kinezyterapia czy metoda Ackermanna.

  Konsultacja fizjoterapeutyczna oferowana jest także w Krakowie przez mgr Sebastiana Bartoszewicza, fizjoterapeutę oraz technika masażystę, który w czasie wizyt z pacjentami wykorzystuje wiedzę i umiejętności, zdobyte podczas pracy w Krakowskim Centrum Rehabilitacji na Oddziale Rehabilitacji Medycznej oraz na licznych kursach. Posiada certyfikat ukończenia kursu "Moduł III szkolenia podyplomowego w koncepcji medycyny ortopedycznej wg dr James'a Cyriax'a; wiadomości ogólne: podudzie i stopa; piersiowy odcinek kręgosłupa, kolano, pośladek, biodro", ukończył też kurs "Masaż Breuss'a w leczeniu dyskopatii". Można udać się do niego na leczenie m.in. dyskopatii i zespołów bólowych poszczególnych odcinków kręgosłupa, rwy kulszowej oraz skoliozy idiopatycznej.

  Wizyta konsultacyjna z zakresu fizjoterapii proponowana jest również przez dr. n. med. Filipa Piętę, specjalistę rehabilitacji medycznej oraz fizjoterapeutę, przyjmującego w swoim gabinecie w Krakowie. Posiada on zagraniczne doświadczenie z zakresu rehabilitacji zdobyte w Sutherland College of Osteopathic Medicine w Belgii oraz w Polsce w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem. Leczy m.in. bóle kręgosłupa, zaburzenia układu krążenia czy zaburzenia układu limfatycznego.

  Ile kosztuje wizyta konsultacyjna u krakowskiego, a ile u londyńskiego fizjoterapeuty?

  Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Ortho-Plus Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Ortho-Plus

  Za poradę fizjoterapeutyczną u specjalisty w Krakowie trzeba zapłacić 50 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 50 funtów (280 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

  Konsultacja fizjoterapeutyczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 60 zł do 250 zł
  • Tomice od 60 zł do 120 zł
  • Warszawa od 60 zł do 200 zł
  • Łódź od 15 zł do 120 zł
  • Bydgoszcz od 80 zł do 140 zł
  • Gdynia od 100 zł
  • Wrocław od 100 zł
  • Gdańsk od 50 zł
  • Szczecin od 120 zł
  • Sosnowiec od 100 zł
  Konsultacja fizjoterapeutyczna cena »

  Usługa konsultacja fizjoterapeutyczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez fizjoterapeuty.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja fizjoterapeutyczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.