Konsultacja flebologiczna Wrocław

konsultacja z lekarzem flebologiem, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja flebologiczna Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

Flebolog jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu chorób naczyń, głównie żył. Zajmuje się leczeniem i operowaniem pajączków, żylaków i owrzodzeń pochodzenia żylnego. Pierwsza konsultacja u flebolga to dokładna rozmowa, podczas której lekarz zbiera informacje dotyczące dolegliwości, objawów i dotychczasowego leczenia pacjenta. Specjalista ogląda zmiany chorobowe, przeprowadza badania diagnostyczne, sprawdza drożność żył używając USG Dopplera i kwalifikuje pacjenta do dalszego leczenia.

Konsultacja flebologiczna we Wrocławiu

Konsultację flebologiczną we Wrocławiu może przeprowadzić prof. dr hab. med. Artur Pupka, specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej, angiologii i transplantologii klinicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych, należy do Komitetu Redakcyjnego Journal of Phlebology and Lymphology. W swoim gabinecie wykonuje diagnostykę ultrasonograficzną Duplex Doppler, która umożliwia nieinwazyjne badanie schorzeń umiejscowionych w żyłach i tętnicach oraz określa kierunek i szybkość przepływu krwi.

We Wrocławiu przyjmuje prof. dr hab. Andrzej Dobosz, specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Jest pierwszym lekarzem w Polsce, który przeprowadził zabiegi rewaskularyzacji tyłomózgowia, czyli dystalnego zespolenia tętnicy szyjnej i kręgowej. Współorganizował cztery Konferencje Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Odbył liczne staże naukowe zagranicą m.in. w Szpitalu Kantonalnym w Bruderholtz, w Klinice Chirurgii Naczyniowej Szpitala Charite Universytetu im.Humboldta w Berlinie oraz w Inselspital Universitaets Klinik Bern, gdzie zapoznał się z postępami w technice rozszerzania tętnic oraz zakładania stentów.

Na wizytę do specjalisty w zakresie leczenia chorób żył we Wrocławiu można udać się do dr Piotra Kreffta, prowadzącego Prywatną Praktykę Lekarską z zakresu chirurgii naczyniowej. Jako jeden z pierwszych lekarzy na Dolnym Śląsku rozpoczął operowanie żylaków metodą laserową EVLT oraz zabiegi usuwania żylaków, stosując fale radiowe RF (metodą Celon). Dr Krefft w swoim gabinecie wykonuje także zabiegi skleroterapii, czyli zamykania pajączków, a także zabiegi zamykania drobnych naczyń skóry twarzy i całego ciała przy użyciu lasera Exotherme™.

Pacjenci zmagający się z chorobami żył mogą udać się na konsultację do dr Macieja Grabienia, chirurga ogólnego, absolwenta Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowisku flebologa w DCM DOLMED we Wrocławiu, gdzie przeprowadził ponad 500 zabiegów leczących żylaki przy użyciu lasera EVLT, a także w Prywatnej Poliklinice „Na Grobli”, w której przeprowadzał operacje żylaków metodą klasyczną i laparoskopową.

Na wizytę fleboligiczną można wybrać się także do dr Macieja Malinowskiego, specjalisty chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Był on Konsultantem Oddziału Chirurgii Naczyniowej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju i Konsultantem Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Neuropsychiatrycznego im. św. Jadwigi w Opolu. Diagnozuje pacjentów zmagających się z żylakami, chorobami kończyn czy zakrzepicą żył głębokich. Specjalizuje się w leczeniu chorób żył i tętnic metodą otwartą oraz metodą wewnątrznaczyniową, stosując balonikowanie, poszerzanie, czy stentowanie.

We Wrocławiu konsultację flebologiczną przeprowadzi specjalista z Centrum Medycznego Flebonet. Placówka należy do sieci gabinetów specjalizujących się w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów z chorobami żył. W celu diagnostyki stosowana jest ultrasonografia naczyń sposobem Dopplera, flebografia, pletyzmografia, a także pomiary krwawe ciśnień żylnych. Flebonet w celu leczenia żylaków oferuje kilka metod, jak np. wewnątrznaczyniowe leczenie falami radiowymi EVRF, czy zabieg skleroterapii, czyli ostrzykiwania kończyn przy użyciu aparatu FCare.

Koszt wizyty u flebologa za granicą

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne EZ – medica

Koszt wizyty u flebologa w Australian Vein Clinics Melbourne, w Australii to koszt 60$, czyli około 237zł. We Wrocławiu konsultacja ze specjalistą leczącym choroby żył to koszt 100zł. W Polsce pacjenci nie tylko zaoszczędzą pieniądze, ale także będą mogli poznać atrakcje Wrocławia jak np. Pałac Królewski, Katedrę Św.Marii Magdaleny oraz znany z telewizji Wrocławski Ogród Zoologiczny.

Konsultacja flebologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 150 zł do 300 zł
 • Warszawa od 110 zł do 250 zł
 • Kraków od 150 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 150 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Lublin od 150 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 200 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Katowice od 150 zł
 • Łódź od 120 zł
Konsultacja flebologiczna cena »

Usługa konsultacja flebologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez flebologa i chirurga naczyniowego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja flebologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: