Konsultacja ginekologiczna

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Konsultacja ginekologiczna - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Kobieta, dbająca o swoje zdrowie, powinna regularnie chodzić do lekarza ginekologa. Specjalista taki w trakcie wizyty dokładnie przebada pacjentkę, przeprowadzi z nią odpowiedni wywiad lekarski oraz zleci, w razie potrzeby, dodatkowe badania. Zajmie się oceną narządów płciowych i pomoże w doborze odpowiedniej antykoncepcji.

Na problemy ginekologiczne - niezbędne konsultacje

Na konsultacje ginekologiczną w ramach, której zostanie udzielona porada, przeprowadzone badanie oraz postawiona odpowiednia diagnoza, pacjentka może udać się do Gabinetu Ginekologicznego mieszczącego się w Klinice Renesansowej w Warszawie. Z niezbędnych badań lekarz wykonuje tutaj cytologie LBC, USG piersi i ginekologiczne oraz stwierdzi ciąże a także pomoże przy doborze odpowiedniej antykoncepcji. Na konsultacje zaprasza dr Julian Pikiel, specjalista ginekologii i położnictwa I stopnia od 1984 roku, który posiada certyfikat do wykonywania badań USG, a swoje doświadczenie z zakresu ginekologii zdobywał na Oddziale Ginekologicznym Szpitala Praskiego oraz Szpitala Bielańskiego.

Do Gabinetu Ginekologicznego Robert Nitkowski mieszczącego się w Gdańsku także można udać się na prywatną konsultacje z zakresu ginekologii. Lekarz tutaj w trakcie badania zdiagnozuje infekcje metodą PCR, zajmie się wstępną diagnostyką i leczeniem niepłodności a także wykona zabiegi krioterapii (wymrażanie kłykcin i nadżerek). Pacjentki przyjmuje tutaj dr Robert Nitkowski, specjalista I i II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa, który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywał w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku. Doszkalał się także na licznych kursach i konferencjach, m.in. z zakresu onkologii ginekologicznej, technik operacyjnych (laparoskopii i histeroskopii) oraz patologii ciąży.

W Zielonej Górze można udać się konsultacje do Gabinetu Ginekologicznego Joanny Czernickiej. W ramach konsultacji specjalistycznych pacjentka zostanie tutaj poddana profilaktyce nowotworów narządów rodnych, zabiegowi kolposkopii (wraz z biopsją), krioterapii oraz z zakresu antykoncepcji założeniu wewnątrzmacicznej wkładki. Pacjentki przyjmuje dr Joanna Czernicka, specjalista ginekologii i położnictwa, która tytuł I stopnia z tej dziedziny uzyskała w 1991 roku, natomiast specjalistą II stopnia została w roku 1994. Dodatkowo wyspecjalizowała się także z ginekologii onkologicznej (w roku 2011).

W Specjalistycznym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym dr Patrycji Fiegler-Rudol w Przyszowicach (koło Katowic) można umówić się na ginekologiczną wizytę, w ramach której wykonane zostaną niezbędne badania (np. USG ginekologiczne przezpochwowe i przezbrzuszne), pacjentka uzyska poradę z zakresu antykoncepcji (hormonalnej, wkładka, po stosunku) czy zostanie zaproponowane jej leczenie z powodu zaburzenia miesiączkowania. Przyjmuje tutaj dr n. med. Patrycja Fiegler-Rudol, specjalista ginekologii i położnictwa (II stopnia od 2009 roku), która doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała m.in. w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Zabrzu. Jest autorką licznych prac z ginekologii publikowanych w zagranicznych i polskich czasopismach. 

Z lekarzem ginekologiem można skonsultować się także w Specjalistycznym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym dr Anna Golka-Leszczyńska mieszczącym się w Krakowie. Pacjentka zostanie tutaj poddana leczeniu zachowawczemu różnych chorób kobiecych a w razie potrzeby zakwalifikowana do operacji brzusznych. Ponadto specjalista wyleczy nadżerkę oraz wykona badania profilaktyczne - cytologia, bakteriologia, badanie piersi. Specjalistą tym jest dr Anna Golka-Leszczyńska, ginekolog i położnik, która doświadczenie zdobywała na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala "Ujastek" w Krakowie. W swoim dorobku posiada liczne certyfikaty z kursów ginekologicznych.

W NZOZ Sonomedico w Żorach pacjentka może umówić się na specjalistyczną konsultacje z lekarzem ginekologiem, którym jest tutaj dr hab. n. med. Bartosz Czuba, specjalista położnictwa i ginekologii (od 2004 roku) oraz perinatologii (od 2014 roku). Doktor Czuba w ramach doskonalenia zawodowego przebywał na licznych stażach zagranicznych, np. Belgii i Wielkiej Brytanii oraz posiada na swoim koncie wiele specjalistycznych zagranicznych certyfikatów, np. z zakresu USG położniczego. W gabinecie pacjentki swoje poddaje m.in. diagnostyce prenatalnej, zabiegowi kriochirurgii oraz inseminacji.

Cena konsultacji ginekologicznej w Polsce i za granicą

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

W polskich gabinetach ginekologicznych za konsultacje lekarską pacjenta zapłaci kwotę od 100 zł do 120 zł, w Londynie za taką usługę trzeba dać £65 (np. w Tooting Medical Centre).

Konsultacja ginekologiczna - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Białystok od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska