Konsultacja ginekologiczna Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Bielsko-Biała - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Kompleksową diagnostykę, doradztwo w zakresie antykoncepcji oraz profilaktyki chorób nowotworowych narządu rodnego, jak również  opieki nad kobietą w ciąży zapewnia konsultacja ginekologiczna, do której wskazania obejmują pacjentki po ukończeniu 25 roku życia. Na konsultację ginekologiczną powinna się także zgłosić każda kobieta, która rozpoczęła współżycie. W gabinecie prywatnym lub w poradni ginekologiczno-położniczej oferowane jest także poradnictwo w zakresie ginekologii okresu przekwitania oraz leczenia niepłodności. Oprócz wywiadu, standardem jest kompletny zakres badań diagnostycznych oraz – według wskazań – hormonalnych i bakteriologicznych, z oznaczaniem markerów nowotworowych włącznie.

Wizyta u ginekologa w Bielsku-Białej

Konsultacja ginekologiczna przeprowadzana z diagnostyką USG oraz możliwością wykonania badania cytologicznego to oferta Centrum Lekarskiego Alfa, gdzie elementy badania obejmują wywiad, badanie piersi, badania ginekologiczne oraz w razie potrzeby dodatkowo badania laboratoryjne i / lub obrazowe. Zakres usług medycznych jednostki obejmuje leczenie chorób narządów rodnych, a ponadto porady w zakresie planowania rodziny i prowadzenia ciąży. W strukturach placówki znajduje się nowoczesny szpital chirurgiczny z blokiem operacyjno-zabiegowym i salami dla pacjentów.

W ginekologii i położnictwie od 1993 r. specjalizuje się Centrum Medyczne Supra-med, świadcząc kompleksową opiekę w zakresie zdrowia intymnego kobiety w oparciu o nowoczesne wyposażenie zaplecza diagnostycznego (USG 2D, 3D, 4D, kolposkop, histeroskop), profesjonalną profilaktykę i usługi z obszaru ginekologii zabiegowej oraz estetycznej (laser MonaLisa Touch), które poprzedza obowiązkowa konsultacja. Placówka jest ponadto autoryzowanym punktem szczepień Silgard przeciwko wirusowi HPV, oferując kompleksową profilaktykę tego schorzenia.

Choroby ginekologiczne, patologię ciąży, mięśniaki macicy czy choroby przenoszone drogą płciową konsultuje w ramach prywatnej praktyki lek. med. Karolina Widenka-Macina, specjalista położnictwa i ginekologii. Związana z Oddziałem Ginekologii i Położnictwa WS w Bielsku-Białej, posiada m. in. certyfikaty badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation i Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W swojej działalności, oprócz badań USG, prowadzenia ciąży czy poradnictwa pod kątem HPV i stanów zapalnych szyjki macicy, świadczy także usługi w zakresie terapii hormonalnej i leczenia niepłodności.

Ile zapłacić trzeba za konsultację ginekologiczną w Bielsku-Białej i w Edynburgu (Szkocja)?

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

Podczas gdy w Bielsku-Białej cena konsultacji ginekologicznej zaczyna się od 100 zł, za wstępną konsultację u specjalisty ginekologii w The Edinburgh Clinic  zapłacić trzeba 80 £ (448 zł). 

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 120 zł do 140 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 180 zł
 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
 • Białystok od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska