Konsultacja ginekologiczna Bydgoszcz

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Konsultacja ginekologiczna Bydgoszcz - informacje

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

W trakcie konsultacji ginekologicznych pacjentka może nie tylko uzyskać porady na temat swojego zdrowia intymnego, ale także poddać się badaniom cytologicznym, bakteriologicznym czy molekularnym. Taka profilaktyka jest ważna nie tylko dla samej kobiety, ale także dla zdrowia jej ewentualnego potomstwa.

Bogata oferta konsultacji ginekologicznych w Bydgoszczy

 W gabinecie Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska przyjmuje dr Iwona Jagielska specjalista ginekolog, położnik i endokrynolog. W ramach konsultacji ginekologicznych proponuje swoim pacjentkom badania cytologiczne i badania USG. Pomaga dobrać odpowiednią antykoncepcję oraz leczy kobiety z problemami menopauzy czy niepłodności. Pani doktor jest od 1985 roku specjalistką z zakresu ginekologii i położnictwa. Zdobywała doświadczenie ginekologiczne, pracując m.in. na Oddziale Położniczym w Katedrze i Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych Collegium Medicum im. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

 Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, gdzie przyjmuje lek. med. Iwona Skonieczna-Makarewicz, specjalista ginekologii i położnictwa, istnieje od 1996 roku. Wyposażony jest w nowoczesny aparat USG SA X8-LV-EXP, który posiada opcję dopplera impulsowego i ciągłego. Pani doktor leczy nadżerki, torbiele czy inne schorzenia pochwy i sromu za pomocą kriokonizacji. Swoją wiedzę i doświadczenie wzbogaciła na kursach i konferencjach (m.in. w 2007 r. II Kongres "Ultrasonografia w ginekologii i położnictwie" w Poznaniu). Przez 10 lat (1989-1999)  była nauczycielem akademickim w Katedrze i Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych AM w Bydgoszczy.

 W CM Białe Błota w Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym można umówić się na konsultacje do dr. Grzegorza Szymczaka, specjalisty ginekologa-położnika. Kobiety mogą w trakcie wizyty poddać się badaniom cytologicznym, a także zaszczepić się przeciwko HPV. Pan doktor do 2014 roku przyjął kilkadziesiąt tysięcy pacjentek. Swoją wiedzę pogłębiał na licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, także zagranicznych np. w 2012 r. w Londynie na konferencji pt. " Basic fetal echocardiography" The Fetal Medicine Foundacion.

Victoria to Prywatne Centrum Ginekologiczno-Położnicze istniejące od 1999 roku. W czasie wizyty pomaga tu w diagnostyce ginekologicznej nowoczesny ultrasonograf, który obok dopplera kolor i power ma także funkcję dopplera spektralnego. Przychodnia oferuje swoim pacjentkom badania cytogenetyczne i molekularne oraz histeroskopię. Konsultacji ginekologicznych udzieli tu dr Jerzy Sarap, specjalista położnictwa i ginekologii. Lekarz ten swoje doświadczenie zawodowe wzbogacił udziałem w wielu szkoleniach z zakresu ginekologii np. "Kurs histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej" oraz uzyskał certyfikaty tj. Certyfikat Zaufania Pacjentów "Laur pacjenta 2013". 

 Lek. med. Jacek Skórczewski, specjalista położnictwa i ginekologii, zaprasza na porady ginekologiczne do swojego gabinetu w centrum Bydgoszczy. Pacjentki będą tu badane wysokiej klasy sprzętem - USG Voluson E6. Pan doktor wykonuje nim m.in. ultrasonograficzny monitoring cyklu. W zakresie usług ginekologicznych leczy niektóre schorzenia narządów rodnych np. zespół policystycznych jajników. Dr Skórczewski pracuje w gabinecie ginekologicznym od 1995 roku. Jego szczególnym zainteresowaniem medycznym jest diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna.

W Przychodni Akademickiej w Bydgoszczy mieści się Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, która oferuje kobietom opiekę ambulatoryjną z zakresu chorób narządów rodnych, poradnictwa antykoncepcyjnego czy problemami z nietrzymaniem moczu. Można tu wykonać badania bakteriologiczne, mykologiczne oraz zaszczepić się przeciwko HPV. Te i szereg innych badań wykona tu w trakcie konsultacji specjalista ginekolog i położnik dr Arleta Domińska-Lewandowska, która specjalizację zrobiła w 2000 roku.Pani doktor zajmuje się głównie leczeniem chorób ginekologicznych tj. nadżerka, torbiel jajnika czy zaburzenia miesiączkowania.

 Ceny konsultacji ginekologicznych w Bydgoszczy i za granicą

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

W Bydgoszczy za konsultację ginekologiczną kobieta zapłaci od 100 zł (Przychodnia Akademicka) do 200 zł (prywatny gabinet Jacek Skórczewski).  W Wielkiej Brytanii to wydatek rzędu £180 (The Gynae Center w Londynie). 

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 180 zł
 • Warszawa od 120 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Kraków od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Białystok od 60 zł do 140 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 220 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
Konsultacja ginekologiczna cena »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Autor: