Konsultacja ginekologiczna Gdynia

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja ginekologiczna w Gdyni?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Gdynia - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Zaburzenia czynnościowe, związane z kobiecym układem płciowym, prowadzenie ciąży, porady antykoncepcyjne i leczenie menopauzy konsultuje ginekolog, przeprowadzając podczas wizyty konsultacyjnej standardową diagnostykę oraz – w zależności od wskazań – zlecając badania dodatkowe wraz z kwalifikacją do leczenia zabiegowego. Podczas konsultacji ginekologicznej niezbędny jest wywiad pod kątem problemu, jaki może dotyczyć zarówno schorzeń / sytuacji  bieżących, jak i potencjalnych (profilaktyka). W ramach standardowej opieki zaleca się, by badania ginekologiczne wraz z konsultacją przeprowadzać raz w roku.

Wizyta ginekologiczna w Gdyni

Konsultacje ginekologiczne są częścią opieki przed- i poporodowej (od momentu kwalifikacji), którą w ramach Oddziału Położniczo-Neonatologicznego oferuje Clinica Medica. Usługi w tym zakresie obejmują cotygodniowe KTG, opiekę anestezjologa oraz w razie potrzeby USG. Po urodzeniu dziecka, pacjentka może korzystać z dalszych konsultacji wraz ze ściągnięciem szwów i poradnictwem laktacyjnym. Zespół Oddziału tworzą specjaliści ginekologii, położnictwa, neonatologii oraz anestezjologii oraz przeszkolone m.in. w zakresie poradnictwa laktacyjnego i pobierania krwi pępowinowej położne i pielęgniarki.

Konsultacja ginekologiczna należy do oferty Gabinetu Pro Femina, gdzie ponadto pacjentka może skorzystać z pakietu badań profilaktycznych, które obejmują cytologię wg Bethesda lub LBC (cienkowarstwowa), USG 2D i 3D, wykonywane aparatem GE Voluson E6 przez certyfikowanych w tym zakresie specjalistów, badanie piersi oraz typowanie wirusów HPV. W tym ostatnim przypadku, w zakresie profilaktyki nowotworowej szyjki macicy, w której specjalizuje się placówka, wykonywane są badania diagnostyczne na występowanie wirusa HPV (test, kolposkopia) i przeprowadzane są profilaktyczne szczepienia.

Nosicielstwo wirusów, w tym HPV, konsultuje w trakcie specjalistycznej wizyty również lek. med. Wiesław Bednarz, specjalista II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii, certyfikowany w zakresie kolposkopii (prosta i rozszerzona), endokrynologii i cytologii, który zajmuje się m.in. wczesnym wykrywaniem zmian nowotworowych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską w zakresie położnictwa i ginekologii prowadzi od 1997 r. Konsultacje obejmują również leczenie zabiegowe, np. wymrażanie nadżerek oraz zmian skórnych, a także dobór metod antykoncepcji (Mirena, Lady Insert) oraz leczenie zaburzeń menopauzy. 

Cena konsultacji ginekologicznej w Gdyni i w Edynburgu (Szkocja)

Gabinet zabiegowy w Sim-Med Gabinet zabiegowy w Sim-Med

Cena wstępnej konsultacji u specjalisty ginekologii w Edynburgu zaczyna się od 150 £ (840 zł), podczas gdy w Gdyni wizyta u ginekologa kosztuje około 120 zł.

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 100 zł do 180 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 120 zł do 230 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł
 • Białystok od 100 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska