Konsultacja ginekologiczna Kraków

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Kraków - informacje

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Każda kobieta powinna dbać o swoje zdrowie intymne przez całe życie - już od okresu dojrzewania, pierwszej miesiączki czy rozpoczęcia współżycia. Nie tylko, gdy dzieje się coś niepokojącego powinna udać się do lekarza ginekologa, ale także na konsultację, badania lub cytologię nie później, niż po ukończeniu 25 roku życia. Zmniejsza to ryzyko późnego wykrycia nowotworów oraz rozwoju chorób intymnych.

Kraków oferuje szeroki wachlarz konsultacji ginekologicznych

Jednym z miejsc, w których można na takie porady się umówić jest Lukoschek Ginekologia Polożnictwo, który to gabinet został zauważony i rekomendowany w 1996 roku przez Okręgową Radę Lekarską w Krakowie. Oprócz okresowych i profilaktycznych badań ginekologicznych kobiety mogą tu zrobić cytologię cienkowarstwową LBC oraz rozszerzoną pod kątem infekcji. Możliwa jest również krioterapia (mrożenie) szyjki macicy, a także łyżeczkowanie kanału szyjki macicy i jamy macicy. W gabinecie Lukoschek na wizytę można umówić się z lekarzem ginekologiem Antoniną Loster, która ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie, a w latach 1984-2007 była nauczycielem akademickim. Brała udział w szkoleniach w Niemczech, Szwajcarii i Belgii z dziedziny nowoczesnych operacji w ginekologii onkologicznej.

Centrum Medyczne Pro Creative posiada w swoim wyposażeniu między innymi nowoczesny aparat USG znany na całym świecie - Voluson 730 Expert 3D/4D oraz Logip P5, które to urządzenia wspomagają badania w czasie konsultacji z zakresu ginekologii. Przychodnia ta specjalizuje się w leczeniu niepłodności (dodatkowo oferuje badania nasienia). Umówić się tu można na wizytę do dr. Wojciecha Pabiana ginekologa i położnika, który ukończył krakowską Akademię Medyczną oraz nabywał doświadczenia i wiedzy z zakresu ginekologii w Klinice Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

ArsMedica to Specjalistyczno-Zabiegowa Przychodnia Medyczna, mieszcząca się w centrum Krakowa, która posiada poradnię ginekologiczną. W ramach konsultacji można tu wykonać podstawowe badania, cytologię i USG narządów rodnych i piersi. Pracuje tu lekarz ginekolog Jerzy Jakubowski, który ukończył studia medyczne na UJ w 1991 roku. W jego dorobku znajduje się między innymi certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej nabyty w Londynie.

Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej Arka działa na polu ginekologii już od 2000 roku. Od tego czasu przyjął kilkanaście tysięcy pacjentek. Klinika ta posiada w swoim wyposażeniu aparat USG Voluson E8 Expert, którym można wykonać USG metodą elastografii (pomaga we wczesnym rozpoznawaniu chorób i nowotworów). W klinice tej przyjmuje jej założyciel dr Andrzej Bałasz ginekolog-położnik, który pielęgnuje rodzinną tradycję (jego ojciec również był położnikiem). Przez 9 lat (2000-2009) dr Bałasz był ordynatorem w Klinice Ginekologiczno-Położniczej Spes.

 Volumed to gabinety specjalistyczne, które w ramach konsultacji ginekologicznej wykonują innowacyjną w Polsce cytologię jednowarstwową na bazie systemu ThinPrep. Umożliwia on równoczesne wykonanie dwóch testów: na wirusa HPV a także z panelu UroGrin. Zrealizuje je m.in. ginekolog Małgorzata Radecka, która praktykuje od 1998 roku. Lekarka ta posiada w swoim dorobku certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz ukończone kursy m.in. na Śląskiej Akademii Medycznej na oddziale Klinicznym Ginekologii i Położnictwa.

 Allmed to prywatny gabinet ginekologiczny, gdzie przyjmuje dr ginekolog Rafał Ufnalewski. Miejsce to zostało za rok 2012 oraz 2013 wyróżnione nagrodą Laur Pacjenta. Ponadto pan doktor posiada w swym dorobku wiele certyfikatów za udział w konferencjach m.in.: „Kontrowersje w położnictwie i ginekologii”, która odbyła się w Wiśle w 2012 roku. Pacjentki mogą tu, w ramach konsultacji, obok podstawowych badań ginekologicznych, wykonać kolposkopię oraz zbadać materiał z jamy macicy poprzez biopsję przyrządem endorette.

Ceny konsultacji ginekologicznych w Krakowie i za granicą

Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

Niemki (np. w Vivantes Klinikum Neukölln w Berlinie) i Holenderki (np. w Familekliniek AMD BV w Hadze) zapłacą w rodzimych klinikach za wizytę ginekologiczną przeciętnie 80 euro. Za tą samą usługę w Krakowie 100 zł (np. w CM ProCreativ). Podobnie jest z badaniem USG ginekologicznym – w Polsce to koszt 90 zł, w Holandii 70 euro.

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 250 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 180 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 100 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 220 zł do 360 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska