Konsultacja ginekologiczna Łódź

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Badania ginekologiczne powinna rozpocząć każda kobieta, która rozpoczęła współżycie. Częstotliwość oraz rodzaj badań zależy od wieku, a także grupy ryzyka pacjentki, przy czym stała kontrola ginekologiczna jest wskazana w czasie ciąży lub w okresie starań o dziecko czy leczenia niepłodności. Ginekologia, jako specjalizacja medyczna jest bowiem ściśle powiązana z położnictwem.  

Profilaktyka i leczenie chorób żeńskiego układu płciowego

Zaburzenia miesiączkowania, dysfunkcje hormonalne układu płciowego u kobiet, jak również stany zapalne pochwy lub szyjki macicy z nadżerkami włącznie, są podstawowym zakresem terapeutycznym, jaki świadczą ginekolodzy Centrum Medycznego Neomedical. W ramach konsultacji wykonywana jest na życzenie pacjentki cytologia ginekologiczna oraz badanie ginekologiczne, które obejmuje powłoki brzuszne, badanie wewnętrzne lub per rectum, a także badanie piersi. Specjalistyczne konsultacje w zespole lekarzy ginekologów przeprowadza m. in. dr hab. n. med. Zbigniew Pietrzak.

Konsultacja z ginekologiem, w ramach której wykonamy badanie ginekologiczne z cytologią świadczy również Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire M. Karpińska. Placówka specjalizuje się w ginekologii estetycznej, rozszerzając pakiet usług o możliwość skorzystania z zabiegów nowoczesnej ginekologii, jakie konsultuje i wykonuje ginekolog dr n. med. Krzysztof Szram. Leczenie nietrzymania moczu oraz laserowe usuwanie nadżerek szyjki macicy i kłykcin kończystych to tylko niektóre procedury, z jakich możemy tu skorzystać.  

W diagnozowaniu oraz leczeniu zaburzeń hormonalnych, a szczególnie leczeniem zaburzeń miesiączkowania okresu rozwojowego, menopauzy i zaburzeniami hormonalnymi u kobiet w ciąży zajmuje się dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk, specjalista ginekolog–położnik, specjalista endokrynolog, która udziela konsultacji z zakresu ginekologii, ginekologii dziecięcej oraz endokrynologicznej w swoim gabinecie One-Med. Zakres konsultacji obejmuje również choroby tarczycy, leczenie osteoporozy oraz pomoc w zakresie leczenia nadżerek. Pacjentki mogą tu skorzystać z USG oraz doradztwa w zakresie doboru antykoncepcji.

Gabinety Specjalistyczne Orchidea zapewniają kobiecie kompleksową opiekę ginekologiczną oraz psychologiczną. Można tu skorzystać z konsultacji ginekologicznych, jakie świadczy prof. dr hab. Agata Karowic–Bilinska, specjalista ginekolog-położnik w pełnym zakresie: od poradnictwa antykoncepcyjnego, diagnostyki niepłodności aż po badania profilaktyczne raka piersi, z BAE (Biopsja Aspiracyjna Endometrium) włącznie. W ramach wizyty wykonuje się badania USG, cytologiczne i mikrobiologiczne, a placówka oferujemy ponadto specjalistyczną opiekę nad kobietami w ciąży fizjologicznej i powikłanej.

Nowoczesna placówka, jaką jest Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus, dzięki zespołowi lekarzy wielu specjalizacji zapewnia kompleksową opiekę, łącząc leczenie z rehabilitacją. Oprócz zabiegów odnowy biologicznej, medycyny sportowej czy ortopedii, można tu skorzystać z konsultacji specjalistycznych, jakie w ramach ginekologii i położnictwa – USG ginekologiczne oraz USG położnicze – świadczy lek. med. Natalia Leśnik, ginekolog. Cytologię, badanie ginekologiczne oraz badanie położnicze wykonuje dr n. med. Beata Rzepkowska–Misiak.

Centrum Medycyny Nowa Europa to rozwiązania w zakresie medycznym, estetycznym i odprężające sesje w strefie SPA&Wellness. Usługi medyczne obejmują również ginekologię i świadczenia w zakresie specjalistycznych konsultacji, w zakresie raka sutka i raka szyjki macicy, rodzajów antykoncepcji i doboru odpowiedniej metody, a także hormonalnej terapii zastępczej – HTZ. Badanie ginekologiczne poszerzone jest o badanie piersi z możliwością wykonania cytologii i mikrobiologii. Zespół medyczny współtworzy  dr n. med. Urszula Bartodziej.

Porównanie kosztów konsultacji w Łodzi i w Londynie

Kadra w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Kadra w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

Różnica cen jest ogromna. W The Gynae Centre, za 30 minutową konsultację zapłacimy 190 £ (1,064 zł), za każdą kolejną 170 £ (952 zł). W razie pilnej potrzeby, również na wypadek konsultacji niedzielnych trzeba się liczyć z wydatkiem 280 £ (1,568 zł). Wypisanie recepty w ciągu roku to koszt 130 £ (728 zł).

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Warszawa od 100 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 300 zł
 • Białystok od 60 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 193 zł do 300 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 300 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
Konsultacja ginekologiczna cena »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask oraz Bełchatów.