Konsultacja ginekologiczna Lublin

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Lublin - informacje

Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital

Do specjalisty ginekologii powinny udać się kobiety po ukończeniu 16. roku życia lub takie, które rozpoczęły już współżycie seksualne. Ponadto na regularne wizyty powinny przychodzić panie w okresie rozrodczym, w ciąży, a także będące w okresie menopauzalnym. Podczas konsultacji ginekologicznej pacjentka może zostać poddana nie tylko badaniu palpacyjnemu, ale także badaniu USG ginekologicznemu czy USG ciąży i płodu. Ginekolog rozpozna i podejmie leczenie stanu zapalnego narządu rodnego, zleci odpowiednią antykoncepcję oraz pomoże wyleczyć niepłodność. Na poradę do specjalisty ginekologa mogą udać się także kobiety, cierpiące na zaburzenia miesiączkowania lub zaburzenia hormonalne. W gabinecie ginekologicznym podczas wizyty może zostać przeprowadzona kontrolna cytologia szyjki macicy oraz badanie piersi w kierunku rozpoznania guzków. 

Gdzie w Lublinie można skonsultować się z ginekologiem

Na prywatną wizytę ginekologiczną na terenie Lublina można udać się do lek. med. Dariusza Wójcika, specjalisty ginekologii i położnictwa (I stopnia od 2002 roku), który doświadczenie ginekologiczne zdobywał w Klinice Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Podczas konsultacji przeprowadza badania ginekologiczne i USG dopochwowe, wykonuje także cytologię, kolposkopię oraz badanie piersi. Kobiety ciężarne mogą być poddane w jego gabinecie USG ciąży i KTG. Leczy także nadżerki poprzez zamrażanie lub zabiegi laserowe.

Konsultacja ginekologiczna oferowana jest również przez lek. med. Zofię Wieczerzak, specjalistę położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1984 i II stopnia od 1988 roku) oraz seksuologii (specjalizacja II stopnia w 1999 roku), która przyjmuje swoje pacjentki w gabinecie prywatnym w Lublinie. Swoją widzę ginekologiczna poszerzała na licznych szkoleniach i konferencjach - posiada m.in. certyfikat ukończenia szkolenia "Mirena - antykoncepcja, terapia, profilaktyka". W czasie wizyty konsultacyjnej prowadzi także profilaktykę raka szyjki macicy oraz leczy nadżerki.

Na poradę i badanie ginekologiczne podczas wizyty można udać się także do Specjalistycznych Gabinetów Ginekologiczno-Położniczych Donna Vita, mieszczących się w Lublinie. Na konsultacji oferowana jest tutaj wczesna diagnostyka zmian chorobowych narządu rodnego oraz ich leczenie poprzez marsupializację torbieli lub ropnia gruczołu Bartholina, krioterapię czy elektrokoagulację nadżerek, a także usuwanie zmian w obrębie sromu, takich jak kłykciny, brodawki, guzki i polipy.

Ile kosztuje prywatna wizyta u ginekologa w Lublinie, a ile w Manchesterze (Wielka Brytania)?

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Za konsultację ginekologiczną w lubelskim gabinecie prywatnym trzeba zapłacić 100 zł, natomiast w Manchesterze (Wielka Brytania) jest to kwota rzędu 80 funtów (448 zł) w Medical & Dental Care Green Surgery.

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 150 zł do 200 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 180 zł
 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
 • Białystok od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska