Konsultacja ginekologiczna Luboń i okolice

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Luboniu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja ginekologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Lubonia. Konsultacja ginekologiczna można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (7 km od Lubonia) w cenie 150 zł lub w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (7 km od Lubonia) gdzie cena za konsultacja ginekologiczna wynosi 250 zł. W wymienionej placówce konsultacja ginekologiczna wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja ginekologiczna w Luboniu?

Usługa konsultacja ginekologiczna w Luboniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska