Konsultacja ginekologiczna Piaseczno i okolice

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Piasecznie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja ginekologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 37 innych klinik z okolicy Piaseczna. Konsultacja ginekologiczna można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (17 km od Piaseczna) w cenie 170 zł lub w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (17 km od Piaseczna) gdzie cena za konsultacja ginekologiczna wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Usługa konsultacja ginekologiczna w Piasecznie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska